Modeka X-Renegade – wybierz własną drogę - Motogen.pl

W segmencie odzieży turystycznej Modeka od kilku sezonów lansuje „partner look”, czyli bliźniacze zestawy przeznaczone dla motocyklowych towarzyszy podróży płci obojga. Nowa propozycja w tym duchu to funkcjonalny komplet X-Renegade z kolekcji 2015.

Wykonano go z solidnego poliamidu 500 D. Do wzmocnienia obszarów szczególnie narażonych na ścieranie użyto wyjątkowo wytrzymałej tkaniny Hitena o charakterystycznym splocie. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają również certyfikowane protektory Sas-Tec na barkach, łokciach i kolanach. Plecy i biodra zabezpiecza pianka absorbująca uderzenia, ale warto wymienić ją na atestowany ochraniacz Sas-Tec.

O komfort termiczny i możliwość dostosowania się do każdych warunków atmosferycznych dbają:
– wypinana membrana Humax
– wypinane ocieplenie
– optymalnie rozmieszczone zamki wentylacyjne AirVent.

Odblaski 3M Scotchlite™ gwarantują lepszą widoczność po zmroku.  Duża liczba praktycznych kieszeni (w tym po dwie wodoodporne w kurtce i w spodniach), ergonomiczny system regulacji, elastyczne panele w miejscach podatnych na ucisk, miękkie wykończenie kołnierza oraz wiele innych przydatnych detali sprawia, że X-Renegade to odzież, która ma szansę zapewnić każdemu motocyklowemu turyście i turystce komfort i bezpieczeństwo bez  względu na długość czy trudność trasy.

Komplet  X-Renegade występuje w dwóch kombinacjach kolorystycznych: stalowoszarej oraz jasnopopielatej – obie z w połączeniu z czernią. Panowie dodatkowo mają do dyspozycji kurtkę czarną z żółtymi  wstawkami fluo.

Cena kompletu męskiego: kurtka od 1090 zł, spodnie od 840 zł. Cena kompletu damskiego: kurtka 990 zł, spodnie 790 zł.

Więcej informacji: modeka.pl/x-renegade