Mazowieckie: praca związana z motocyklami szuka człowieka!!! - Motogen.pl

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny, autoryzowany serwis Kawasaki, Benelli i Kymco szuka osób do pracy na stanowiskach mechanik motocyklowy oraz doradca d.s. motocykli i akcesoriów…

Jeżeli kochasz motocykle, jesteś pełny/a entuzjazmu, masz silną motywację do osiągania sukcesów, rozpiera cię pozytywna energia, jesteś ambitny/a, dyspozycyjny/a i chcesz dołączyć do zespołu ludzi, przepełnionych pasją do motocykli aplikuj!

MFA motocykle

Mechanik motocyklowy

Miejsce pracy: Łazy (pow. piaseczyński)

Opis stanowiska:

Autoryzowany serwis motocykli, quadów, skuterów oraz Jetski poszukuje osób na stanowisko mechanika.

Oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika motocyklowego
  • umiejętność napraw mechanicznych oraz diagnozowania usterek
  • komunikatywności i otwartości (praca w zespole)
  • sumienność, odpowiedzialności i punktualność
  • dobrej organizacji pracy, dbałość o powierzone stanowisko i narzędzia pracy
  • prawo jazdy kat. A, B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość rozwoju motocyklowej pasji
  • Pracę w ciekawej atmosferze

Doradca ds. sprzedaży motocykli i akcesoriów

Będziesz zajmować się:

  • Profesjonalną i aktywną obsługą Klientów salonu zgodnie ze standardami firmy
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z Klientami
  • Realizacją wyznaczanych celów ilościowych i jakościowych
  • Analizowaniem potrzeb rynku i wzbogacanie oferty o nowości rynkowe
  • Dbaniem o ekspozycję i porządek oraz estetyczny wygląd salonu

Nasze oczekiwania:

  • Poszukujemy osób, które pasjonują się motocyklami, posiadają wiedzę na temat motocykli, a praca z Klientem sprawia im przyjemność.
  • Posiadają minimum roczne doświadczenia w sprzedaży – mile widziane doświadczenie branży motoryzacyjnej/motocyklowej.
  • Mają umiejętności pozyskiwania Klientów oraz ich obsługi dopasowanej do ich potrzeb.
  • Posiadają umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w zespole oraz skrupulatności i konsekwencji w działaniu
  • Posiadają min. Średnie wykształcenie oraz czynne prawo jazdy kat. A i B

Pracując z nami otrzymasz:

  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected].

Wszystkim Kandydatom / Kandydatkom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.

MFA wnętrze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany