W zeszłym tygodniu zapraszaliśmy Was na otwarcie salonu Motocyklowa Fabryka Adrenaliny w Łazach pod Warszawą. Jesteśmy pewni, to miejsce na trwałe zapisze się w świadomości motocyklistów z Mazowsza!

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to najnowszy salon motocyklowy zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Warszawy. Jest przedstawicielstwem takich marek jak Benelli, Kymco oraz Kawasaki. Wśród akcesoriów znajdziemy produkty między innymi HJC, Airoh, IMX, Fox Racing, Rebelhorn, Ozone, IXS, John Doe, Oxford, Hepco & Becker, SW-Motech, S100 i wiele innych.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny otwarcie

Obszerny salon sprzedaży motocykli zlokalizowano na parterze. Piętro wyżej, na które dotrzemy schodami lub windą, znajdziemy sklep z akcesoriami motocyklowymi. Wszystko ładne, schludne i z klimatem. Pomiędzy regałami z kombinezonami czy kaskami znajdziemy kilka youngtimerów – motocykli, które jeszcze niedawno były częstymi gośćmi polskich dróg.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny wnętrze

W każdym miejscu MFA ukryto kilka ciekawych gadżetów – stół z silnika z Hondy VFR750 czy tylną felgę z motocykla sprytnie wkomponowaną w zabudowę biura sprzedaży. Ale MFA to także olbrzymi serwis, który troskliwie zajmie się każdym modelem.

W ofercie Motocyklowej Fabryki Adrenaliny znajdziemy także motocykle używane – krajowe, sprowadzane ale kupowane z jednym zastrzeżeniem – tylko bezwypadkowe.

Miejsce to, robi bardzo pozytywne wrażenie. Czystością, klimatem, motocyklowym podejściem do tematu, brakiem dystansu sprzedawca-klient. W przyszłości planowane są transmisje wyścigów MotoGP. Lokalizacja bliska trasy S7 w bezpośrednim sąsiedztwie stacji benzynowej sprawia, że to doskonałe miejsce do rozpoczęcia wycieczki motocyklowej.

A samo rozpoczęcie działalności? Kto nie był, niech żałuje. Fotorelację znajdziecie w galerii na dole materiału.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny akcesoria

Ze swojej strony kibicujemy MFA, życząc sukcesów i jak najszybszego zaistnienia w świadomości motocyklistów. Świetna robota!

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny znajduje się przy ulicy Wiejskiej 44 w Łazach k. Magdalenki, przy trasie S7.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.mfamotocykle.pl oraz facebookowym profilu MFA. Warto zalajkować, zapowiada się wiele ciekawych eventów oraz promocji, z którymi macie szansę być na bieżąco.