Kibicuj podczas Triumph Daytona Cup - Motogen.pl

Więcej o imprezie możecie przeczytać pod tym linkiem, ja chciałem natomiast zwrócić Waszą uwagę, że nawet jeśli nie dacie rady przyjechać na miejsce aby wziąć czynny udział w imprezie, zawsze warto pojawić się, obejrzeć wszystko na własne oczy i dopingować zawodników.

Organizatorzy zadbali o to, aby widzowie również nie nudzili się podczas imprezy. Na miejscu prowadzony będzie komentarz na żywo z objaśnieniem zasad zachowania się na torze, prezentacją zawodników i informacją o tym jak spróbować swoich sił podczas Dnia Motocyklisty.

Obecni będą też mistrzozwie Polski z którymi będzie można porozmawiać na temat ich karier, techniki jazdy i uzyskać poradę jak zacząć przygodę ze sportem motocyklowym. Przyjrzeć się też będziecie mogli jak „od kuchni” wygląda obecność na torze takich dużych teamów jak Ducati Toruń Team. Wyścig to bowiem nie tylko to co widzimy na ładnym kolorowym zdjęciu w złożeniu na zakręcie, ale cała masa przygotowań przed startem. Jeśli więc nie macie zamiaru wjeżdżać na nitkę toru i tak warto pojawić się jutro w Przeźmierowie na torze, aby na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące wyścigom i szkoleniom.