Intruzownia 2009 - Motogen.pl

W dniach 12–14 czerwca odbyła się Intruzownia, czyli spotkanie miłośników chopperów i cruiserów Suzuki, organizowane przez użytkowników forum www.intruderpolska.pl.

Pierwsze w tym roku spotkanie odbyło się w ośrodku wypoczynkowym w Tułowicach pod Sochaczewem. Na zlot przyjechało 130 osób z najdalszych zakątków Polski, Holandii oraz Niemiec. 90 motocykli, w tym 82 wszelkiej maści Intruderów z przewagą modelu VS1400, każdy w mniejszym lub większym stopniu przebudowany przez swojego właściciela. Główną atrakcją spotkania była przygotowana przez Suzuki Motor Poland prezentacja dwóch modeli Intrudera – C1800 oraz M1500, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Niestety, fatalna pogoda pokrzyżowała plany i uniemożliwiła zaplanowane wcześniej jazdy próbne. Mimo to atmosfera zlotu była niepowtarzalna i bardzo przyjacielska. Rozmowy, dyskusje, a nawet zabawa przy muzyce i ognisku trwała do białego rana. Trzydniowa impreza okazała się jednak zbyt krótka i już trwają przygotowania do kolejnej, jesiennej edycji Intruzowni.

W 2006 r. powstała strona www.intruderpolska.pl, a następnie forum http://forum.intruderpolska.pl, na którym obecnie zarejestrowanych jest ponad 800 osób – właścicieli i miłośników motocykla Suzuki Intruder z całej Polski, Europy a nawet USA.

Spotkania forumowiczów odbywają się od początku istnienia grupy i na każdy kolejny zlot przyjeżdża coraz więcej pięknych, lśniących chromem chopperów i cruiserów ze stajni Suzuki. Tych starszych i tych nowych, począwszy od VS600 poprzez VS1400, kończąc na najnowszych modelach, jak np. M1800R.