Inca Sprint przekazana zwycięzcy naszego konkursu! - Motogen.pl

Po ekstra długiej zimie i niemrawym, jeśli chodzi o pogodę, początku sezonu nadszedł czas, kiedy swobodnie można jeździć na dwóch kółkach. Dla zwycięzcy naszego konkursu z okazji drugich urodzin MOTOGEN.PL to podwójnie szczęśliwa chwila, ponieważ właśnie przekazaliśmy mu jego nagrodę – świeży, jeszcze pachnący nowością skuter Inca Sprint!

Inca zatankowana, zalana olejem, przygotowana do drogi w warszawskim salonie Scooterland. Kluczyki przekazuję Filipowi, zwycięzcy nagrody głównej, ufundowanej przez dystrybutora marki Inca. Filip nie kryje radości, wkłada kluczyk do stacyjki, przekręca i po raz pierwszy uruchamia swój nowy skuter.

Skuter Inca Sprint był nagrodą główną w konkursie z okazji drugich urodzin portalu MOTOGEN.PL, jedną z kilkuset nagród, które rozdaliśmy w naszych konkursach na przestrzeni dwóch lat działalności portalu. Konkursów będzie więcej. Zapraszamy, bo warto odwiedzać MOTOGEN.PL!

Kilka słów od nowego właściciela Inci Sprint:

Pamiętam, że udział w konkursie wziąłem między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Serwis MOTOGEN.PL odwiedzam praktycznie codziennie i zobaczyłem ogłoszenie o konkursie, więc pomyślałem, że można wziąć udział, bo co mi szkodzi? Pytania konkursowe nie były dla mnie trudne, za to nagrody okazały się interesujące. E-mail z powiadomieniem o wygranej był dla mnie ogromnym zaskoczeniem! Dziwnie się czułem, bo nigdy w życiu nic nie wygrałem, tym bardziej czegoś wartościowego, czym jest skuter. Od razu zainteresowałem się wygraną Incą, jej parametrami i całą resztą. Na całe szczęście Redakcja MOTOGEN.PL również oceniła kolor czarno-żółty jako najciekawszy z całej palety ;). Teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na lepszą pogodę!
 

Więcej o motocyklach Inca