X Targi Inter Cars 2010 w Modlinie - Motogen.pl

W miniony weekend odbyły się jubileuszowe targi branży motoryzacyjnej Inter Cars. Podobnie jak w zeszłym roku impreza zlokalizowana była na płycie lotniska w Modlinie.

Impreza odbyła się już po raz dziesiąty. W tym roku odwiedzający targi mieli okazję do zapoznania się z ofertą 170 światowych producentów części zamiennych i innych niezbędnych każdemu maniakowi motoryzacji akcesoriów. W ciągu dwóch dni trwania eventu targi odwiedziło około 20 000 osób.

Motocykliści i fani czterokołowców mieli okazję do przyjrzenia się z bliska temu, co najlepszego mają obecnie w swoich salonach producenci. Na stoisku Triumpha dumnie prezentował się Rocket III, Speed Triple w pięknym biało-czarwonym malowaniu czy Thruxtona. Także Inca miała się czym pochwalić. Bogata oferta pojazdów UTV i ATV powiększyła się o nowego Rancora 800. Oprócz tego nie zabrakło, oczywiście, akcesoriów do tych czterokołowców.
 

Poza bardzo rozbudowaną ekspozycją goście mieli okazję zobaczyć widowiskowe atrakcje w strefie Motor Show. Na płycie lotniska swoje umiejętności zaprezentował ’Raptowny’. Pokazy tego stuntera zawsze przyciągają tłumy i dokładnie tak samo było tym razem. Nad głowami zgromadzonych natomiast swoje najciekawsze triki freestyle motocross pokazali Bartek Ogłaza oraz Michał Daciuk. W tłumie można było wypatrzeć także naszego młodego i bardzo utalentowanego dakarowca Kubę Przygońskiego, który na ten dzień zamienił motocykl na samochód do driftu.

X Targi Inter Carsu tradycyjnie zakończyły się wieczorną imprezą, która przedłużyła się do wczesnych godzin porannych, podczas której świętowano również 20-lecie istnienia firmy Inter Cars.
 

Więcej o motocyklach Inca