Chi Town Wheelies! Monkey Tactics od Brytni Noell - Motogen.pl

„CHI TOWN WHEELIES! MONKEY TACTICS” – to najnowsza produkcja Brytni Noell. Klip został nakręcony w Chicago, w stanie Illinois, w sierpniu 2011 r. Jak mówi Brytni, Chicago jest znane jako „Chi Town”. Dziewczyna odwiedziła to miasto, ponieważ wybierała się na zawody stunterskie XDL, które zostały zorganizowane w Indianapolis – stanie położonym w pobliżu Chicago. 

 
„Ta wizyta nie była moją pierwszą w tym mieście, więc kiedy tam przybyłam, spotkałam się ze wspaniałymi ludźmi” – mówi Brytni. 
 
W klipie możemy podziwiać kaskaderskie umiejętności zarówno autorki klipu, jak również Paula „Paul H” Horowskiego oraz jego brata Georgea Horowskiego. Panowie należą do grupy Monkey Tactics z Chicago. 
 
Tym, którzy nie wiedzą, warto wspomnieć, że bracia z „Chi Town” są stuprocentowymi Polakami. Paul przeprowadził się do USA w wieku dziesięciu lat, George natomiast w tym czasie był jedenastolatkiem. Rodzeństwo trenuje na motocyklach Honda CBR 600 F4i Sport. Obaj swoją przygodę z motocyklami zaczęli sześć lat temu. 
 
Brytni dodaje, że był to wspaniale spędzony czas, podczas którego nie tylko uprawiali stunt, ale także grali w koszykówkę, jedli kurczaki barbecue oraz wykonywali drift samochodowy.
 
Utwór, którym Brytni wzbogaciła film, wykonuje zespół Rage Against The Machine i nosi tytuł „Renegades of Funk”.