BMW R nineT nagrodzone przez MOTOGEN. - Motogen.pl

Plebiscyt miał bardzo otwartą formułę, ponieważ redaktorzy naczelni każdego wybranego tytułu mogli wybrać dowolną rzecz, wydarzenie lub akcję, którą uznali za wartą specjalnego wyróżnienia. Oczywiście MOTOGEN. jako redakcja motocyklowa skupiła się na jednośladowej części targów, a z racji tego, że charakter typowania miał być mocno indywidualny, wybrałem motocykl, który prywatnie uznałem za niezwykły.

Czemu R nineT? Wystarczy na niego spojrzeć – powrót do korzeni w wielkim stylu i w jakości, do jakiej przyzwyczaiło nas BMW. Wśród bardzo odpowiadającej mi mody na retro motocykle, propozycja Bawarczyków wydaje się zdecydowanie najciekawsza.

Robert Domański, Motorcycle Manager BMW Group Polska:

„Jest nam niezmiernie miło że właśnie R nineT, model który stanowi wszystko co jest jednocześnie tradycyjne i nostalgiczne oraz nowoczesne i dynamiczne w marce BMW Motorrad, został uhonorowany nagrodą Poznań Motor Show przyznaną przez redakcję MOTOGEN. Nagroda ta potwierdza sytuację na rynku, na którym motocykle BMW wyróżniają się swoją stylistyką i parametrami, a motocykliści dosiadający naszych maszyn w pełni oddają się Radości z Jazdy.”

Redakcja MOTOGEN. pragnie podziękować organizatorom Motor Show za możliwość uczestniczenia w plebiscycie.