Zawodnicy Bogdanka Racing w Poznaniu powalczą o najwyższe stopnie podium - Motogen.pl

Po udanych zagranicznych rundach w Czechach i na Słowacji zawodnicy Bogdanki na drugą część sezonu wracają do Poznania. To na tym obiekcie rozstrzygnie się walka o tytuły mistrzowskie. Do końca sezonu pozostały trzy poznańskie rundy. Pierwsza z nich połączona z rundą Alpe Adria już w ten weekend.

Po zawodach na zagranicznych torach team zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji zespołowej klasy Supersport. W tej też klasie o zwycięstwa i tytuły indywidualne w drugiej części sezonu powalczą Daniel Bukowski i Marcin Kałdowski.

W klasie Superstock 600 passę zwycięstw chce kontynuować rewelacyjny za granicą Sebastian Zieliński. Po opuszczeniu I rundy w Brnie zdecydowanie wygrał on starcia na Słowacji i w Moście i jest głównym kandydatem do tytułu w tej klasie.

Na dobrze sobie znanym obiekcie na podium liczy zawodnik klasy Superbike, Barłomiej Wiczyński. Podczas ostatnich sześciu wyścigów sezonu ma zamiar powalczyć o tytuł mistrzowski.

Swoją obecnością na torze kolegów z zespołu będzie wspierał Marcin Walkowiak, którego kontuzja barku wykluczyła z udziału w rundzie.