SmartWax – nowe kosmetyki do pielęgnacji Twojego motocykla - Motogen.pl

W Polsce pojawiły się długo oczekiwane amerykańskie kosmetyki SmartWax. Co w nich nadzwyczajnego? Wszystkie są naturalne, bardzo łatwe w użyciu, dają profesjonalny efekt przy minimalnym nakładzie pracy i… niesamowicie pachną!

Z produktami SmartWax szybko i w prosty sposób uzyskasz profesjonalny efekt i przygotujesz swój pojazd nawet do najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Pełna gama profesjonalnych produktów SmartWax obejmuje produkty do pielęgnacji lakieru, opon, felg, plastików oraz siedzeń czy akcesoriów skórzanych. Produkty nie zawierają szkodliwych chemikaliów, destylatów, składników ściernych czy też wypełniaczy i w 100% wykorzystują czysty wosk carnauba (jest on praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu chroni lakier najlepiej ze wszystkich dostępnych wosków na świecie).

Regularne mycie i używanie kosmetyków do karoserii zapobiega utlenianiu lakieru oraz pojawianiu się pęknięć. Produkty SmartWax są wyjątkowo łatwe w użyciu, czyszczą, zabezpieczają, odżywiają i przedłużają efektowny wygląd Twojego motocykla czy skutera.

Redakcja MOTOGEN.PL miała okazje testować produkty SmartWax, urzekły nas swoją prostotą i apetycznymi zapachami :).

Szczególnie polecamy do motocykli:

  • BLUE-B-GONE – preparat przeznaczony do wszystkich elementów wykonanych z metali (również chromowanych). Szybko i łatwo przywraca połysk oraz usuwa przebarwienia. Może być stosowany do pielęgnacji układów wydechowych w motocyklach oraz wszelkiego orurowania, chromów itp. Pachnie grapefruitem.
  • RIMWAX – specjalistyczny środek przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczania felg. Usuwa osad, przebarwienia, zabezpiecza i przedłuża połysk felg. Tworzy śliską powierzchnię na feldze, dzięki czemu zmniejsza do 75% osadzanie się pyłu z klocków, wody i błota. Pachnie jak guma do żucia.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie SmartWax oraz w sklepie internetowym. Warto też dołączyć do grupy SmartWax na Facebooku, można tam czasami zgarnąć ciekawe nagrody!