Nowy puchar markowy w Polsce? - Motogen.pl

Dopiero co informowaliśmy Was o pucharze markowym Triumpha Daytony 675, a już teraz do naszej redakcji dotarły doniesienia o kolejnym pucharze. OK, ok – wszystko fajnie, ale gdzie więcej szczegółów – powiecie. Otóż w tej chwili niestety wszystko jest ściśle tajne łamane przez poufne. Możemy Wam przekazać tylko tyle, że jeżeli wszystko się uda, tor Poznań zagrzmi niemiłosiernie.

Czemu wstrzymujemy się z publikacją? Importer zapytany o to embargo stwierdził, że rozmowy odnośnie organizacji pucharu stoją póki co w na tyle niepewnym miejscu, że chwalenie się na zapas nie jest najlepszym pomysłem. Zawsze jest opcja, że coś nie wyjdzie i wtedy wycofywanie się z wcześniej danych obietnic nikomu nie wyjdzie na dobre. Jeśli rozmowy dojdą do skutku, cały wyścigowy pakiet wraz z zestawem oryginalnych akcesoriów będzie można nabyć po wyjątkowo atrakcyjnej cenie biorąc pod uwagę wyścigowe standardy.

Nam więc pozostaje trzymanie gęby i klawiatury na kłódkę. Organizatorowi życzymy powodzenia, a Was prosimy o trzymanie kciuków. Jak sądzicie, jaki puchar się nam szykuje?