Nowy Knox Aegis - twoje plecy są jeszcze bezpieczniejsze - Motogen.pl

Tegoroczna edycja wygląda inaczej – od tego roku Knox to głównie kolor czarny i żółty oraz działa inaczej – czytaj jeszcze lepiej chroni plecy.

Aegis pozostaje jednym z najbardziej „szczupłych“ i elastycznych „żółwi“ motocyklowych na świecie. Budowa plastra miodu sprawia, że protektor doskonale dopasowuje się do kształtu kręgosłupa i chroni go na całej długości. Niewielka grubość pozwala także swobodnie włożyć i dopasować Aegis, nawet pod mocno opinającymi kierowcą kurtkami lub kombinezonami.

W 2014 roku Knox Aegis przeszedł kolejną próbę certufikacyjną, otrzymując najnowszy standard dla protektorów pleców EN1621-2:2014 poziomu 2 oraz przechodząc testy w temperturze +40C i -20C, stając się jednym z nielicznych „żółwi“ utrzymujących swoje właściwości nawet w jesienno-zimowej częsci sezonu.
Aegis to także doskonała wentylacja, zapewniana przez technologię otwartych ogniw.

Agielski produkt wyspoażono w cały zestaw mocowań i pasów, pozwalających na dokładne umiejscowienie „żółwia“ na plecach. Aegis produkowany jest w aż 7 rozmiarach – pasujących dzieciom, kobietom i mężczyznom. Dodatkowo do protektora dokupić można certyfikowany (CE) ochraniacz klatki piersiowej.

Kolor: czarny/żółty
Cena: od 295 PLN (dziecięcy) do 546 PLN

Więcej informacji: www.knox.com.pl