Nowy kask od Schubertha - Motogen.pl

Niestety, nie możemy na razie powiedzieć Wam, co dokładnie znajdzie się w ofercie tego znanego producenta. Wybór kasków u Schubertha jest co prawda dość szeroki, ale zawsze znajdzie się miejsce na poprawki i innowacje. Dlatego jednoznacznie nie możemy stwierdzić, czy będzie to całkowicie nowy model, czy może jedna ze skorup zostanie po prostu zmieniona.   

W zeszłym sezonie został zaprezentowany wyjątkowo dobry model torowy SR1; ponadto w gamie produktowej Schubertha pojawił się kask S2. Oznacza to, że pewnie w tych segmentach nie należy szukać kolejnej nowości.

Z drugiej strony mamy jednak takie modele jak C3 oraz J1. Oba te kaski już od dawna nie przechodziły żadnych znaczących liftingów czy poprawek i ich linia zdążyła się już nieco opatrzeć użytkownikom. Niewątpliwie oba pozostają w czołówce, jeżeli chodzi o wybór klientów, jednak aż się prosi, by któryś z nich doczekał się zarówno poprawek stylistycznych, jak i może uwzględnienia opinii kierowców, którzy jeżdżą w danych modelach.

Nowy kask ma zostać zaprezentowany podczas nadchodzących targów Intermot. Co to dokładnie będzie? Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje i przecieki dotyczące kolejnej skorupy od Schubertha.