Motokrewniacy - Motogen.pl

W sobotę 20 września 2008 na Nowym Świecie Motocykli odbędzie się promocja  pierwszego w Polsce profesjonalnego portalu poświęconego bezpieczeństwu MOTOKREWNIACY NA DROGACH. FUNDACJA KREWNIACY, PAP i POLICJA rozpoczynają wspólne działania mające na celu wzrost bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników dróg.

Bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, a w szczególności motocyklistów, nie jest obojętne także firmie RETBIKE, która już od kilku lat, na najpopularniejszych imprezach motocyklowych, organizuje pokazy z udziałem kaskaderów mające na celu uświadomić wszystkim motocyklistom konieczność posiadania stroju wykonanego ze specjalnych, odpornych na ścieranie tkanin, a przede wszystkim wyposażonego w profesjonalny system ochraniaczy.

Tym razem niezawodność profesjonalnego ubioru motocyklisty testować będą Małgorzata Lewińska, Przemysław Saleta, Marek Siudym oraz Prezes Fundacji KREWNIACY Marcin Velinov. Wyczynom kaskaderskim naszych wspaniałych gości towarzyszyć będzie pokaz ratownictwa z udziałem Motocykla Ratunkowego.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy już dziś do zapoznania się z portalami
www.nadrogach.pl     www.motokrewniacy.pl    www.krewniacy.pl

Z ofertą firmy Retbike można natomiast zapoznać się na stronie www.retbike.pl

Do zobaczenia w sobotę na Nowym Świecie!