MGI – praktyczny motoprezent - Motogen.pl

Zakup wyjątkowego, a zarazem przydatnego na co dzień prezentu dla motocyklisty to nie lada wyzwanie dla jego bliskich. Ważne jest, żeby nie tylko trafić w gust kierowcy jednośladu, ale także kupić coś nieszablonowego i praktycznego. Powszechnie wiadomo, że motocykliści lubują się w gadżetach, które pozwalają im na podniesienie osiągów albo zwiększenie efektywności jazdy. Odpowiadającymi takim potrzebom prezentami są elektroniczne akcesoria motocyklowe.

Wyjątkowo przydatnym podarunkiem dla każdego motocyklisty może okazać się kompaktowy komputer motocyklowy firmy MGI Project. Debiutujące w tym roku modele MGI F101 i MGI F103 to prawdziwe nowinki na rynku, które łączą zalety niewielkich rozmiarów wyświetlaczy biegów i komputerów pokładowych o dużej ilości funkcji.

Kompaktowe komputery motocyklowe MGI posiadają aż kilkanaście przydatnych funkcji: od wyświetlania biegów, prędkości i obrotów po pokazywanie temperatury powietrza (mierzonej zewnętrznym czujnikiem), daty i godziny. Wisienką na torcie są przypomnienia (o smarowaniu łańcucha, zmianie oleju, upływie ważności dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia). Charakterystyczne elementy urządzeń MGI to odporna na wilgoć obudowa o prostym kształcie i minimalistycznym dizajnie oraz wyświetlacz LCD, który zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od pory dnia czy nocy. Dla osób lubiących maksymalnie zmieniać swoje maszyny MGI Project oferuje możliwość samodzielnego ustawienienia (w edytorze znajdującym się na stronie www.mgi-project.com) stworzonego przez klienta obrazu startowego, wyświetlanego podczas włączania stacyjki. Dobrym pomysłem jest zaprojektowanie obrazu niespodzianki, który będzie przypominać o nas obdarowanemu i wywoływać uśmiech na jego twarzy przez cały rok.

Więcej informacji na temat komputerów motocyklowych z rodziny MGI F10x można znaleźć na stronie producenta: www.mgi-project.com.