Kombinezon Pawła Szkopka na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Motogen.pl

Można już licytować kombinezon przekazany przez Pawła Szkopka – motocyklowego Mistrza Polski i zdobywcę Pucharu Europy. Oryginalny kombinezon  zawodnika można znaleźć wśród aukcji specjalnych WOŚP na portalu Allegro.pl. Całkowity zysk z licytacji tego oraz innych przedmiotów zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem tegorocznego, XVII Finału jest wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

Kombinezon Pawła Szkopka to nie lada gratka dla kolekcjokcjonerów i fanów wyścigów motocyklowych. Paweł startował w nim w sezonie 2008 i dokładnie w tym stroju zdobył Puchar Europy. Zwycięzca aukcji otrzyma również od Mistrza specjalne podziękowania wraz z autografem. 

Aukcja na rzecz WOŚP to dla mnie takie wyjątkowe podsumowanie szczególnego sezonu. Muszę przyznać, że był to dla mnie naprawdę dobry rok. Mam nadzieję, że kambinezon przyniesie szczęście także osobie, która wygra aukcję. Cieszę się, że mogłem przekazać przedmiot i wspólnie z internautami pomóc dzieciom. Zapraszam do licytacji! – powiedział Paweł Szkopek. 

To nie jedyne zaangażowanie Pawła Szkopka na rzecz Orkiestry Jurka Owsiaka. Już w piątek Mistrz Polski będzie gościem specjalnym finału WOŚP, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku.

W sezonie 2008 Paweł Szkopek sięgnął po tytuł Mistrza Polski w klasie Superbike. Zdobył także Puchar Europy w klasie Superstock 1000. Paweł jest również pierwszym Polakiem, który wystąpił w Motocyklowych Mistrzostwach Świata Superbike i Supersport i jak dotąd jedynym, który zdobył w nich punkty. Na swoim koncie ma również starty w Mistrzostwach Świata Endurance.

Aukcję można znaleźć pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=227576