H-D wraca do Saint-Tropez: impreza Harley-Davidson Euro Festival 2025 potwierdzona - Motogen.pl

Harley-Davidson® Euro Festival, kultowe święto kultury motocyklowej, powróci nad zatokę saint-tropez w 2025 roku. Impreza motocyklowa z odjazdową muzyką na żywo odbędzie się w Port Grimaud we Francji w dniach 8–11 maja.

Harley-Davidson® ogłasza, że kultowa impreza – Harley-Davidson® Euro Festival – powraca do Port Grimaud nad Zatoką Saint-Tropez 8 maja 2025 roku. Ostatnia edycja tej imprezy odbyła się w 2018 r., kiedy to przy muzyce legendarnego zespołu rock’owego Simple Minds i mnóstwa innych artystów występujących na brzegu Riwiery Francuskiej bawiło się ponad 30 000 osób. Euro Festival to wielkie święto kultury motocyklowej, którego nie można przegapić i które otwiera europejski kalendarz dużych imprez motocyklowych w roku 2025.

Na wystawie H-D Expo, położonej we wspaniałej lokalizacji przy plaży, goście będą mogli poznać wszystkie nowe motocykle Harley-Davidson®, a w strefie Demo wybierać z tych najnowszych modeli i je testować korzystając z bezpłatnych jazd próbnych po wysadzanych palmami lokalnych drogach i okolicznych, malowniczych wzgórzach. W piątek 9 maja w pobliskiej, położonej na wzgórzu wiosce Grimaud odbędzie się pokaz Harley-Davidson® Custom Bike Show, podczas którego ponad 100 motocykli będzie rywalizować w sześciu kategoriach i walczyć o nagrody Best in Show i People’s Choice, sponsorowane przez firmę Metzeler, uznanego eksperta w produkcji opon motocyklowych. Udział w Custom Bike Show i wstęp na pokaz jest bezpłatny, co czyni to wydarzenie obowiązkowym punktem dla wszystkich entuzjastów motoryzacji.

W sobotę 10 maja wystartuje słynna parada motocykli Harley-Davidson, podczas której tysiące motocyklistów przejadą ulicami Saint-Tropez i okolicznymi drogami.

Impreza w 2025 r. będzie miała nową oficjalną lokalizację, sąsiadującą z pierwotnym miejscem. Camping de la Plage to duży kemping położony wzdłuż Prairies de la Mer, z własnym supermarketem, barami, restauracjami, obiektami sportowymi, pralniami, toaletami i prysznicami, a także dostępem do klubu plażowego. Wśród opcji zakwaterowania znajdziemy parkingi dla przyczep kempingowych, pola namiotowe, a także wiele apartamentów i wakacyjnych studio.

Harley-Davidson® Euro Festival jest wydarzeniem biletowanym. Wejściówki zapewniają wstęp na występy międzynarodowych gwiazd na głównej scenie w czwartek, piątek i sobotę, a także możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji i rozrywek (więcej informacji na temat głównych gwiazd festiwalu w 2025 roku zostanie opublikowanych wkrótce). Jako jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kultury motocyklowej na kontynencie, odwiedzający mogą spodziewać się szerokiej gamy produktów kolekcjonerskich, pamiątkowych akcesoriów i odzieży oraz bogatej oferty barów i wszelkiego rodzaju kuchni.

Więcej informacji o Harley-Davidson® Euro Festival i biletach można znaleźć na stronie harley-davidson.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany