Dni otwarte w salonie Motorway Poznań 26-28.06.2014 - Motogen.pl

Od dziś do 28 czerwca (czwartek i piątek w godz. 10.00 – 19.00, sobota 10.00 – 18.00) poznański salon z odzieżą i akcesoriami motocyklowym Motorway Poznań zaprasza na dni otwarte. Podczas imprezy będziecie mogli nie tylko zrobić wyjątkowo udane zakupy, ale także skorzystać z dodatkowych bonusów oraz po prostu miło spędzić czas.

Na przetestowanie będą czekać renomowane kaski Shoei. Można będzie również sprawdzić, jak jeździ się w turystycznych trójwarstwowych bestsellerach Modeki: męskiej kurtce Denali oraz damskiej Kim Lady. Każdy chętny będzie mógł również wziąć udział w quizie wiedzy o marce Modeka, w którym na najlepszych codziennie będą czekać nagrody w postaci rękawic letnich Mesh w wersji damskiej lub męskiej oraz apteczek motocyklowych. Profesjonalna obsługa doradzi, jak odpowiednio dobrać odzież motocyklową do konkretnej sylwetki i preferowanego stylu jazdy, a przede wszystkim tak, by zapewnić sobie niezbędną ochronę i optymalną wygodę podczas nadchodzącego sezonu wakacyjnych podróży.

Każdy, kto w czasie dni otwartych dokona zakupu, otrzyma nie tylko praktyczny gratis, ale również może liczyć na zdobycie letniej kurtki miejskiej Mesh 2 lub Mesh 2 Lady. Dodatkowo na cały asortyment salonu będzie obowiązywał rabat w wysokości 10%. Warto pamiętać, że cały czas trwa promocja Modeki na komplety odzieży z membraną Sympatex: przy zakupie kurtki i spodni tej marki wyposażonych w Sympatex przysługuje upust 15%.

Na wszystkich gości salonu w piątek i sobotę będą czekać przyrządzane na miejscu grillowane smakołyki oraz ciepłe i zimne napoje, a do tego miła, motocyklowa atmosfera.

Salon Motorway zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów znanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe.

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie motocyklowego lata! 

Więcej informacji: http://motorway-poznan.pl/
e-mail: [email protected] 
tel.: 61 866 49 03