Dni otwarte w salonie Motorway Poznań 25-27 kwietnia - Motogen.pl

W dniach 25 – 27 kwietnia (piątek od godz. 10.00 do 19.00 a w sobotę i niedzielę 10.00-18.00) będzie można sprawdzić, jak jeździ się w bestsellerowych turystycznych kurtkach Modeki: męskiej Denali i damskiej Kim Lady. Profesjonalna obsługa doradzi, jak odpowiednio dobrać odzież motocyklową do konkretnej sylwetki i preferowanego stylu jazdy, a przede wszystkim tak, by zapewnić sobie należytą ochronę i optymalną wygodę. Ratownik z wspieranego przez Modekę projektu Motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych z udzielania pierwszej pomocy i przypomni, jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo – dzięki współpracy z dealerem BMW Smorawiński – będzie można przymierzyć się do tegorocznych nowości BMW  R 1200 GS Adventure oraz S 1000 R. Po wypełnieniu ankiety przy odrobinie szczęścia masz szansę dostać motocykl BWM do przetestowania na weekend! 

W trakcie dni otwartych na cały asortyment salonu będzie obowiązywał rabat w wysokości 10%. Każdy, kto zrobi w tych dniach zakupy, otrzyma nie tylko gadżet-niespodziankę, ale również może liczyć na zdobycie uniwersalnej kurtki miejskiej Breeze z najnowszej kolekcji Modeki (do wyboru wersja damska lub męska). Warto pamiętać, że jednocześnie trwa wiosenna promocja Modeki na komplety odzieży z membraną Sympatex: przy zakupie kurtki i spodni tej marki wyposażonych w Sympatex przysługuje upust 15%. Na wszystkich gości salonu będą czekać przyrządzane na miejscu grillowane smakołyki oraz ciepłe i zimne napoje, a do tego oczywiście sympatyczna atmosfera.

Salon Motorway zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów renomowanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe. Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie nowego sezonu! 

Więcej informacji: http://motorway-poznan.pl/