Dni otwarte w salonie Modeka Świdnica 22-23.03.2014 - Motogen.pl

W trakcie imprezy będzie można przetestować  trójwarstwowe kurtki Modeki: męską Denali i damską Kim Lady, a także wypróbować kaski marki Shoei. Do jazdy testowej udostępnimy modele GT-Air, Neotec, RJ i J-Cruise. Ekipa z Modeka Team podpowie, jak odpowiednio ubrać się na motocykl, natomiast mechanicy ze zlokalizowanego po sąsiedzku serwisu motocykle.swidnica.pl doradzą, jak przygotować sprzęt do sezonu. W sobotę w godzinach 11.00-15.00 ratownik z motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Również w sobotę naszym gościem będzie Piotr Betlej, pierwszy i jak dotąd jedyny polski uczestnik słynnego wyścigu ulicznego Tourist Trophy, który od ponad 100 lat odbywa się na wyspie Man. Oprócz tego zaplanowano pokazy filmów o tematyce motocyklowej, w tym relacji  z wypraw i wyścigu Tourist Trophy.

W trakcie dni otwartych na wszystkich klientów czekają atrakcyjne gratisy, a na cały asortyment przysługiwać będzie 10% rabatu. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów podczas dni otwartych mają szansę zdobyć letni komplet Mesh 2 (do wyboru męski lub damski Mesh 2 Lady). W czasie imprezy salon będzie czynny w sobotę w godz. 10.00-18.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Nowy adres salonu firmowego Modeka Polska to Słotwina 65A (przy drodze krajowej nr 35, wyjazd ze Świdnicy w kierunku Wałbrzycha). Na prawie 200 m2, oprócz odzieży z aktualnej oferty marki Modeka, znajdziecie kaski, obuwie motocyklowe, ochraniacze, kufry i sakwy. Zapraszamy również po części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów. W odpowiednim doborze wyposażenia pomoże Wam profesjonalna obsługa.

Czekamy na Was!