Dlaczego warto obchodzić Dzień Kobiet? - Motogen.pl

Jeżeli chciałbyś naprawdę zabłysnąć przed swoją drugą połową, to pamiętaj, że już w tym tygodniu w sieci sklepów Inter Motors odbędzie się promocja pod nazwą „Weekend Kobiet ”. Akcja będzie miała miejsce od 8 do 9 marca. Co czeka na wszystkie panie, które w tych dniach odwiedzą sklepy Inter Motors?

 

Przede wszystkim ładna pamiątkowa koszulka ze specjalną grafiką przygotowaną na tę okazję. Taką koszulkę damy paniom już przy zakupach powyżej 300 zł, a zakupy na większe kwoty (powyżej 500 zł) będą premiowane dodatkowym fajnym rabatem. Ale uwaga! Wszyscy panowie, którzy pozazdroszczą paniom atrakcji czekających na nich w sklepach Inter Motors, mogą się tylko trochę postarać, aby też otrzymać koszulkę i rabaty. Co trzeba zrobić? Wystarczy tego dnia przebrać się za kobietę i przyjść na zakupy.

 

Jedyne, co nam pozostaje, to czekać na dobrą pogodę, tak aby jeden z pierwszych przedwiosennych weekendów pozwolił na przejażdżkę motocyklową, podczas której obowiązkowym przystankiem będzie wizyta w sklepie Inter Motors.

 

www.intermotors.pl