Chemia motocyklowa S100 dostępna w Polsce - Motogen.pl

S100 to marka istniejąca na rynku już od 1984 roku, która ugruntowała swoją pozycję zwłaszcza na rynku amerykańskim. Między innymi Harley-Davidson oficjalnie korzysta z tych środków do utrzymywania w czystości swoich pojazdów demo.

Cały sekret tych produktów czyszczących tkwi w odpowiednio dobranym składzie, który zazwyczaj jest na tyle uniwersalny, aby mógł umyć cały motocykl. Zazwyczaj pielęgnując swój pojazd korzystamy ze specjalnych kosmetyków do czyszczenia silnika, oddzielnych do nielakierowanych elementów, a jeszcze innych do metalu pokrytego lakierem.

Flagowy produkt Total Reiniger przynajmniej w teorii ma być skuteczny na każdej powierzchni. Czy tak będzie rzeczywiście, sprawdzimy korzystając z niego w tym sezonie.

Oprócz preparatu do czyszczenia motocykla trafił do nas również żel do czyszczenia i spray do smarowania łańcucha oraz impregnat i środek do czyszczenia odzieży. To oczywiście nie wszystko, co znajdziemy w ofercie. S100 produkuje również środki do konserwacji chromów, przywracania koloru zmatowionych plastików, usuwania rdzy i wiele, wiele innych.

Jeżeli jesteście zainteresowani produktami S100, zapraszamy do sprawdzenia katalogu Motoglobe, tymczasem my musimy się… solidnie pobrudzić w tym sezonie, aby sprawdzić te produkty w praktyce. Zaczynamy od „długodystansowego” Junaka NK650, na którym w chwili, kiedy przestaniemy rozpoznawać kolor lakieru, przetestujemy Total Reinigera.