Zakończył się Balkan Cooltour. ‘Kobieta Na Motocyklu‘, Ania Jackowska, wróciła do Polski po kolejnej samotnej wyprawie motocyklowej.

 

Sukcesem zakończyła się kolejna wyprawa Ani Jackowskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce kobiet dosiadających motocykli, której dziennik z podróży z Syrii i Jordanii stał się bestsellerem na rynku wydawnictw podróżniczych.Tym razem celem Ani były Bałkany.

 

Zupełnie nieprzewidywalna wyprawa w kobiecym wykonaniu o ciekawej nazwie ‘Balkan Cooltour‘ dobiegła końca. Trasa wiodła przez: Rumunię, Mołdawię, Bułagarię, Macedonię, Albanię, Kosowo, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę. Ania przejechała samotnie 9000 km. Jak podczas każdej wyprawy, podróżniczka powtarza, że motocykl sam w sobie nie jest celem, ale spotkanie z drugim człowiekiem, jego kulturą i wyjątkowymi miejscami kraju, w który mieszka. Motocykl jest idealnym środkiem, aby te cele w podróży zrealizować.

 

Tym razem była to podróż w poszukiwaniu bałkańskich historii i temperamentów – cygańskiej duszy, arabskiej magii, serbskiej dynamiki. Motocyklowy slalom w tyglu narodów, kultur, tradycji i języków nastawiony na poznanie żyjących tam ludzi.

 

Relację i zdjęcia z podróży znajdziecie na stronie www.aniajackowska.pl oraz na profilu Kobieta na Motocyklu‘ na Facebooku.

Więcej w Kobiecym Okiem, Ludzie, Turystyka, Wyprawy, Z Kraju
Obudź się – Honda w super cenach!

Ostatni dzwonek na zakup motocykli Honda w promocyjnej cenie! Sezon motocyklowy 2010 właściwie już się kończy. Nie oznacza to jednak,...

Zamknij