Triumph nie zmieni Daytony 675 w 2012 roku - Motogen.pl

Triumph oficjalnie pokazał przyszłoroczny motocykl sportowy Daytona 675. Nie licząc zmian kolorystycznych, maszyna będzie prawie identyczna z obecnym modelem.

Silnik i najważniejsze podzespoły motocykla pozostały takie same, jak w dotychczasowej Daytonie 675. Czarne wykończenie niektórych elementów, nowe grafiki, naklejki i logo to w zasadzie wszystko, co zdecydował się zmienić Triumph. Sportowiec pojawi się w salonach już w tym miesiącu w dwóch nowych malowaniach – czarnym (Phantom Black) i czarno-czerwonym (Diablo Red). Do tego dodane zostaną czarne elementy, takie jak pług, podnóżki, osłony i tarcze hamulcowe, na których umieszczono odmłodzone logo marki i modelu. Przy tak niewielkich zmianach pocieszający może być jedynie fakt, że motocykl nie powinien zdrożeć w stosunku do obecnego modelu.

 

Niestety, wiele wskazuje na to, że na większy lifting poczekamy do 2013 roku, choć jest to zastanawiające w obliczu szpiegowskich zdjęć nowej Daytony, które obiegły świat w lipcu tego roku. Chyba że Triumph zamierza rzeczywiście zaskoczyć nas wszystkich podczas tegorocznych targów EICMA