Toseland pojedzie charytatywnie - Motogen.pl
Gwiazda Moto GP –   James Toseland weźmie udział w specjalnym, charytatywnym wyścigu, zorganizowanym na potrzeby brytyjskiej fundacji Riders for Health, od lat współpracującej z zawodnikami Moto GP. Wyścig odbędzie się 19 czerwca w Donington Park w Wielkiej Brytanii.

Toseland, a wraz z nim 52 osoby, które dokonały wpłaty na rzecz fundacji i przedstawiciele mediów, wykonają dwa okrążenia wokół toru. Oprócz tego słynny zawodnik oprowadzi całą tę grupę po torze i opowie o początkach swojej kariery. Wszystko, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tej imprezie, to zarejestrować się na stronie www i uiścić opłatę w wysokości 52 funtów. Każdy, kto tego dokona, otrzyma wejściówkę na imprezę, specjalny podkoszulek, zdjęcie oraz formularz sponsora Riders for Health, na podstawie którego będzie mógł dokonywać dalszych wpłat na konto fundacji.
Co prawda na rundkę z mistrzem załapią się tylko wspomniane 52 osoby, ale nikt nie odejdzie z pustymi rękami. Każdy, kto dokona wpłaty, będzie mógł zostać oficjalnym sponsorem Jamesa. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w tej akcji, jest ukończenie 16 lat.