„Gdyby on tu był” - motocykl i zbrodnia - Motogen.pl

Dwa morderstwa, spisek i tajemnica z przeszłości

Znudzony pracą komisarz Wiktor Rynkowski prowadzi śledztwo w sprawie dwóch morderstw, a właściwie egzekucji wykonanych przez profesjonalnego zabójcę. Wydaje się, że ofiary nie mają ze sobą nic wspólnego… Albo ktoś chce, żeby komisarz tak właśnie myślał.

Teresa ma ustabilizowane życie i zaplanowaną przyszłość. Aż do chwili, kiedy dostaje wiadomość z ostrzeżeniem o niebezpieczeństwie… Kobieta sądzi, że taki list mógłby napisać tylko jeden człowiek na świecie. Mógłby… gdyby żył. Ktoś prowokuje ją do tego, by zmierzyła się z przeszłością. A ona, krok po kroku, wikła się śmiertelnie niebezpieczną rozgrywkę… Nagle przyjaciele stają się wrogami, a fakty – iluzją.

Nowoczesny thriller i klasyczny kryminał

„Gdyby on tu był” to doskonale zarysowane postaci, piętrzące się tajemnice oraz popis mistrzowsko skonstruowanej akcji. Historia, w której przeszłość zjawia się w teraźniejszości, zbrodnia miesza się z polityką, a bohaterowie wciąż pojawiają się na nowo, odkrywając swoje prawdziwe oblicze. „Gdyby on tu był” jest też powieścią o sposobie na życie, jakim jest pasja do motocykli i o tym, jak trudno jest się zmienić i z niej zrezygnować.  Iga Karst potrafi zainteresować czytelnika od pierwszego zdania, podsycać ciekawość i zwodzić niemalże do ostatniej strony książki. A potem zaskoczyć jeszcze raz.

Konkurs!

Jeżeli chcecie przeczytać ten wyjątkowy kryminał, zapraszamy do konkursu Motogen.pl organizowanym na profilu serwisu na Facebooku. Jutro, czyli 10 sierpnia około godziny 12.00 ogłosimy warunki zabawy. Śledźcie nasz profil i walczcie o nową książkę Igi Karst „Gdyby on tu był”!