Jedną z ważniejszych rzeczy do sprawdzenia, są klocki hamulcowe.

To element, który bezpośrednio wpływa na Twoje bezpieczeństwo i nie warto na tym oszczędzać.

 

Jest firma, która ma ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji układów hamulcowych do motocykli i która poprzez bliski kontakt z czołówką światowych zawodników wie, co w bezpieczeństwie jest najważniejsze.
 

Tak od 1952 roku działa hiszpański GALFER, którego fabryka mieści się tuż obok toru wyścigowego Circuit de Barcelona-Catalunya. To właśnie tam co roku odbywa się jedna z rund wyścigów królewskiej klasy MotoGP. Tam również testowane są najnowsze, trafiające do wyścigowych i seryjnych maszyn rozwiązania wpływające bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo w ruchu ulicznym.

Dobierz odpowiednie hamulce
Nieustannie poprawiane składy mieszanek jakie GALFER stosuje do produkcji swych klocków hamulcowych są pilniej strzeżone niż wyrzutnie atomowe USA. Hiszpańscy spece opracowali aż 12 takich mieszanek i stworzyli specjalną stronę www, na której sam, odpowiadając na kilka pytań, łatwo możesz dobrać najlepsze klocki do swojego stylu jazdy.

 

Jakość potwierdzona w praktyce

Co ważne i najlepiej świadczące o niezmiennie najwyższej jakości ich wyrobów to fakt, że wszystkie produkty GALFER, czyli klocki, tarcze, zaciski i przewody hamulcowe, a także zestawy układów hamulcowych, są produkowane od zawsze w jednej hiszpańskiej fabryce. Dbałośc o jakość oraz innowacyjność sprawiają, że GALFER nie przypadkiem jest jednym z liderów na rynku układów hamulcowych. Potwierdza to również czynny udział w wyścigach klasy MotoGP, Moto2, Moto3, WSBK, SWC, MXGP, Mistrzostwach Świata w Trialu, czy Supermoto. Hamulcom marki GALFER zaufali tacy zawodnicy jak Hector Barbera, Alex Marquez, czy Maverick Vinales, Jose Antonio Butrón, Josh Grant, Iván Cervantes, Dougie Lampkin i wielu innych.  
Produkty GALFER zasługują również na wasze zaufanie!

 

 

Jeśli szukasz klocków GALFER do swojego motocykla, spytaj w swoim warszatcie lub sklepie motocyklowym.

 

Wyłącznym dystrybutorem GALFER jest OLEK MOTOCYKLE – http://sklep.olekmotocykle.pl.

 

SPRAWDŹ NOWĄ, ATRAKCYJNĄ CENĘ I ZACZNIJ BEZPIECZNIE SEZON 2015.

Więcej w Akcesoria
BMW Gravel – buty do zadań specjalnych

Buty, które można nazwać uniwersalnymi, coraz częściej goszczą w ofertach producentów odzieży motocyklowej. BMW Motorrad przygotowało dla podróżników coś specjalnego,...

Zamknij