ZF Tech Adventure 2019 po raz pierwszy dla motocyklistów... - Motogen.pl

Event odbył się w Centrum Doskonalenia Techniki Jazdy Sobiesława Zasady w podpoznańskich Bednarach. Na gości czekała seria prezentacji w tym prezentacja oferty motocyklowej marek wchodzących w skład grupy ZF oraz szkolenie z doboru klocków hamulcowych, tarcz, sprzęgieł oraz akcesoriów TRW, a także prelekcja dotycząca kierunku rozwoju branży motocyklowej, „technologii przyszłości” oraz techniki jazdy pojazdami enduro. Prawidłowa pozycja, pokonywanie przeszkód terenowych oraz balans ciałem to zagadnienia, których zrozumienie ułatwi jazdę terenową.

Sportowe auta czekające na jazdy…

Po krótkiej przerwie uczestnicy odbyli szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez wyjątkowo charyzmatyczną dwókę ratowników, oraz sesję w symulatorach zderzenia i dachowania. Kolejnym etapem były loty w tunelu aerodynamicznym oraz jazdy po torze supersamochodami.

W tym wypadku motocykliści skorzystali z KTM X-Bow oraz Mc Larena, Nissana GTR, Ferrari oraz Lamborghini Huracan. Do kompletu należy wspomnieć o szkoleniu z posługiwania się katalogiem ZF, programie lojalnościowym oraz konkursie z nagrodami dotyczącym wiedzy z mechaniki.

Fragment motocyklowej oferty marki TRW należącej do grupy ZF…

Impreza okazała się doskonale zorganizowana oraz niezwykle owocna; zaufanie w nawiązanych relacjach „dostawca części – mechanik” będą procentowały w przyszłości na czym skorzystają kilienci, bowiem do ich motocykli będą montowane najlepsze komponenty w optymalnych cenach…