Zbroja Madass od O'neal- komfort i bezpieczeństwo - Motogen.pl

Konstrukcja zbroi dzięki zastosowaniu tkaniny siatkowej nie krępuje ruchów,  a umiejscowienie padów ochronnych zapewnia doskonałą ochronę kręgosłupa, barków, ramion oraz łokci. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie pady zbroi od wewnętrznej strony zostały wyścielone pianką niwelującą siłę uderzenia. Potwierdzeniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest przyznany certyfikat CE oraz atesty EN-1621-2.

Świetnym rozwiązaniem jest możliwość odpięcia ochraniacza kręgosłupa tzw. „żółwia” wraz z pasem nerkowy. Żółwia po odpięciu możemy używać jako oddzielny produkt, na przykład na motocyklu sportowym. O’neal zadbał również o możliwość zdejmowania rękawów, opcja ta znacznie podnosi komfort jazdy w upalne dni. Zwolennicy ochraniaczy szyi typu Leatt Brace, z pewnością docenią fakt, że model Madass jest w pełni kompatybilny z większością stabilizatorów dostępnych na rynku.

Zbroja dzięki bardzo szerokiemu zakresowi regulacji i możliwość dowolnego konfigurowaniu aktualnie potrzebnych ochraniaczy świetnie sprawdzi się nie tylko podczas jazdy na motocyklu i quadzie. Madass z pewnością doskonale spisze się podczas wypadów na narty, snowboard lub rower górski.

Cechy produktu:

– pady wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego,
– całość umieszczona na rozciągliwej i przepuszczającej powietrze siatce,
– doskonała ochrona kręgosłupa, barków, ramion, łokci,
– odpinane rękawy,
– odpinany żółw z pasem nerkowym,
– zintegrowany pas biodro-nerkowy w pełni regulowany,
– każdy ochraniacz od wewnątrz wyściełany pianką niwelującą siłę uderzenia,
– świetna na rower, motocykl, quad jak również na narty i snowboard,
– zbroja kompatybilna z ochraniaczami typu Leatt Brace,
– zbroja posiada atest CE oraz atesty EN-1621-2.

Szybkie fakty

Cena 815zł
Rozmiary: S-XXL
Kolor: Czarny