Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Zawodnicy Klubu motorowego Cross EkoKlinkier Lublin intensywnie trenują na zgrupowaniu we Włoszech. Podczas jednego z treningów niegroźnemu na szczęście wypadkowi uległ Bartek Piątek. Zespół trenera Marcina Wójcika wraca do kraju w sobotę, 27 lutego.

Przebywający na zgrupowaniu treningowym we Włoszech zawodnicy Klubu motorowego Cross EkoKlinkier Lublin pracują w pocie czoła. Zespół co kilka dni zmienia miejsce pobytu, aby trenować na różnych torach. Ostatnio były to miejscowości Fors i Grottazolina.

Warunki pogodowe nas nie rozpieszczały. Nocą padał deszcz i tor był błotnisty, ale to tylko wyjdzie chłopakom na dobre. Trenować trzeba w każdych warunkach, ponieważ na zawodach zdarzają się różne sytuacje, też można trafić na błoto – tłumaczy trener, Marcin Wójcik.

Kolejny udany trening w bardzo dobrych warunkach odbył się na torze w Grottazolina. Dość groźnie wyglądający wypadek zaliczył Bartek Piątek, ale, na szczęście, skończyło się jedynie na rozcięciu i otarciu podbródka. Zawodnicy mieli trening kombinacyjny – wyścigi na dwa okrążenia w parach i trójkach, a na koniec jazda ciągła mierzona. Videorelację z pobytu zawodników KM Cross EkoKlinkier Lublin we Włoszech można zobaczyć tutaj.

Więcej w Motocross
Zawodnik KM Cross EkoKlinkier Lublin przeszedł operację we Włoszech

Zawodnicy KM Cross EkoKlinkier Lublin przebywają we Włoszech od czwartku, 11 lutego. Wyjazd podopiecznych trenera Marcina Wójcika związany jest z...

Zamknij