Kraków Rondo Matecznego, Wadowicka/Bonarka. Biurowiec z Rosmanem i BNP. Sytuacja z dzisiaj (26 kwietnia 2019 r). Czy komuś naprawdę tak przeszkadzała ta Honda Africa Twin, żeby ją niszczyć wywracając? Z jakiej trzeba być patologii, żeby nie szanować cudzej własności, ciężkiej pracy. Nam się wydaje, że to zwyczajny akt wandalizmu ze strony jednostki, która nic nigdy nie osiągnęła. Jeśli rozpoznajecie twarz, prośba o kontakt z redakcją.

[AKTUALIZACJA]
Jak donosi nam Marcin, właściciel przewróconej Afryki Twin: “Sprawca został odszukany. (…) Dzięki facebook’owi udało się go namierzyć już w tym samym dniu.” Dalsze szczegóły w sprawie zniszczenia motocykla pozostawiamy bez publikacji. Trzeba jednak podkreślić, że to kolejny przykład niezwykłej siły motocyklowej społeczności! To dzięki Wam Marcin szybko odnalazł sprawcę. To także dzięki Wam kolega z redakcji Motogen.pl szybko odnalazł swój skradziony motocykl.

Nagranie z monitoringu:

Opublikowany przez Marcina MK Piątek, 26 kwietnia 2019
Więcej w Z Kraju
Świdnik ze swoją wizją reaktywacji WSK powinien uczyć się od Jawa Motorcycles

Kilka lat temu Jawa zniknęła z Europy. Motocykle i motorowery przestały się sprzedawać z powodu specyficznej stylizacji, mocno przestarzałej konstrukcji...

Zamknij