Zaproszenie na Track Day w Radomiu 16 maja - Motogen.pl

Jazda podczas Track Day to wielokrotne, cykliczne pokonywanie tych samych zakrętów, co umożliwia ich badanie oraz szukanie właściwej metody ich pokonania. Pozwala to ćwiczyć hamowanie, pozycję i umiejętność patrzenia w zakręt. Powtarzanie daje możliwość dostrzeżenia oraz korygowania błędów.

Track Day to również 7 godzin poznawania swojej maszyny, jej ograniczeń oraz możliwości. To czas na kontrolę pochylenia i budowanie pewności siebie niezbędnej do bezpiecznej i swobodnej codziennej jazdy.

Na każdym z wyjazdów poruszane są tematy związane z hamowaniem, pozycją kierowcy w zakręcie (punkty oparcia, luźne ręce), czytaniem zakrętów (punkty w zakręcie), różnymi trajektoriami zakrętów i ich zastosowaniem, pochylaniem motocykla, wyczuciem go w różnych sytuacjach.

Imprezę prowadzą licencjonowani instruktorzy techniki jazdy. Wszelką pomocą służyć będzie cały zespół PARAmoto.

Żeby wziąć udział w Track Day, trzeba mieć prawo jazdy kat. A, sprawny technicznie, zareje-strowany i ubezpieczony motocykl i kompletny strój motocyklowy. Cena szkolenia – od 400 do 500 zł w zależności od terminu wpłaty. Uczestnicy, którzy wpłacą najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem imprezy, dostaną w cenie ubezpieczenie NNW, pozostali muszą opłacić je sami. A co oprócz NNW dostaniemy w pakiecie? Serwis fotograficzny, napoje, możliwość skorzystania z kamery HD Hero 2 oraz asystę licencjonowanego instruktora doskonalenia techniki jazdy i co najmniej dwóch osób asystujących.

16 maja zapowiada się dobra pogoda do jazdy. Warto więc już zarezerwować czas na Track Day. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie PARAmoto.