Yamaha zaprasza na ogólnopolskie Dni Otwarte - Motogen.pl

W sieci Yamahy trwa przygotowanie do „Dni Otwartych”. Już w najbliższy weekend we wszystkich salonach będzie można obejrzeć najważniejsze tegoroczne premiery motocyklowe.

 

W zależności od salonu będą to modele klasy Supersport, a więc rewolucyjny 200-konny YZF-R1– spośród seryjnie produkowanych motocykli najbardziej wizualnie i technologicznie zbliżony do maszyn z mistrzostw świata MotoGP. W innych salonach możecie się spodziewać słynnej już serii MT, z najnowszym długodystansowcem MT-09 Tracer na czele. Tutaj nie zabraknie również pozostałych przedstawicieli serii reprezentującej „Dark Side of Japan”, a więc nakeda MT-09, bijącego rekordy popularności w Polsce i Europie MT-07 oraz jego nowej, zadziornej wersji stunterskiej MT-07 Moto Cage. A jeszcze gdzie indziej prym będą wiodły motocykle z segmentu Sport Heritage zachęcające do własnych przeróbek, takie jak nowa generacja rasowego japońskiego nakeda XJR1300czy klasyk SR400. Oczywiście prezentowane premiery w każdym salonie uzupełni aktualna oferta motocykli i skuterów, wśród których nie zabraknie także pojazdów 125 cm3 do prowadzenia na prawo jazdy kategorii B. Na modele, które wpadną w oko, od razu będzie można zapisać się na jazdy testowe. Dodatkowo, wybrane motocykle tylko w dniach 24 i 25 kwietnia będą dostępne w wyjątkowych cenach!

 

Podczas „Dni Otwartych” będzie można także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są motocykle Yamaha na weekend. W tym celu należy wypełnić kupon konkursowy, opisując „Jak wyglądałby mój wymarzony weekend na motocyklu Yamaha?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi będą mogli spełnić swoje marzenie! Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl oraz u lokalnych Dealerów Yamaha.

 

Do zobaczenia na „Dniach Otwartych” u lokalnych dealerów Yamaha.

Więcej o motocyklach Yamaha