Yamaha Yamaha Neo's 4T 2009 - Motogen.pl
TO JEST NASZE ARCHIWUM KATEGORII 'Baza motocykli'
Nowy skuter Yamaha Neo’s 4T zaprezentowano na targach INTERMOT w Kolonii. Wizualnie elegancki i radosny, podobnie jak jego dwusuwowy brat, który niedawno przeszedł facelifting. Ale wygląd, który przyciąga skuterzystów do Neo’sa to nie wszystko. Wewnątrz nowoczesnego opakowania znajduje się zupełnie nowy silnik czterosuwowy o pojemności 50 cm³.

Nowy skuter Yamaha Neo’s 4T zaprezentowano na targach INTERMOT w Kolonii. Wizualnie elegancki i radosny, podobnie jak jego dwusuwowy brat, który niedawno przeszedł facelifting. Ale wygląd, który przyciąga skuterzystów do Neo’sa to nie wszystko. Wewnątrz nowoczesnego opakowania znajduje się zupełnie nowy, czterosuwowy silnik o pojemności 50 cm³.


Nowa jednostka napędowa jest cicha, ekonomiczna i oferuje ogromną kulturę pracy, a przy tym ma być niemal bezobsługowa i bezawaryjna – wystarczy zatankować benzynę i jechać na podbój miasta! Wtrysk paliwa, chłodzenie cieczą, niezłe osiągi – to gwarantuje nam nowy miejski skuter Yamaha Neo’s 4T. Silnik 4T generuje moc rzędu 3 KM oraz moment obrotowy w wysokości 3,15 Nm. 


Za hamowanie odpowiada 190-milimetrowa tarcza z przodu, a z tyłu bęben o średnicy 110 mm. Neo’s zawsze był łatwy w prowadzeniu, utrzymaniu i zapewniał dokładnie to, czego można oczekiwać od miejskiego skutera. W tym wypadku możemy spodziewać się tego samego, ale w ulepszonej wersji. 12-calowe koła  doskonale sprawdzą się w mieście. Dpo dyspozycji kierowcy oddano: zamykany schowek na kask, haczyk na zakupy pod kierownicą oraz panel kontrolny wykonany w technologii LCD, informujący skuterzystę o najważniejszych sprawach.  Waga skutera to 95 kg.


Silnikczterosuwowy, jednocylindrowy
Pojemność49,4 cm3
Prędkość max45 km/h
Moc2,30 kW (3,13 KM) przy 7000 obr/min
Maks. moment3,15 Nm przy 7000 obr/min
Chłodzenie
Rama
Zbiornik paliwa
Przednie zawieszenieWidelec teleskopowy
Tylne zawieszenieWahacz jednoramienny
Przednia opona120/70-12 (51L)
Tylna opona130/70-12 (56L)
Przedni hamulecTarcza o średnicy 190 mm, zacisk pływający 1-tłoczkowy
Tylny hamulecbęben o średnicy 110 mm

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany