Pierwsza runda PP Kobiet w Motocrossie wystartuje już w niedzielę w Olsztynie.

8 maja na torze w Olsztynie odbędzie się inauguracyjna runda zawodów z cyklu X-Cross Pucharu Polski Kobiet w Motocrossie. Na starcie powinno pojawić się około 15 amazonek, w tym Alicja Brudniak, którą mogliście poznać dzięki wywiadowi na MOTOGEN.PL.

Zawody pań rozpoczną się około godziny 12.00. Pierwszy wyścig planowany jest na 12.20. Wcześniej, o godzinie 8.30, dziewczyny odbędą treningi z pomiarem czasu. Motocyklistki już podczas wcześniejszych imprez udowodniły, że będą zaciekle rywalizować na torze, zatem emocji związanych z wyścigiem na pewno nie zabraknie.

Relacje z zawodów zarejestruje Extreme Sports Channel i telewizje lokalne, natomiast program III PR tuż przed zawodami wyemituje rozmowę z zawodniczkami.

Oprócz amazonek na torze pojawią się także panowie startujący w Mistrzostwach Polski w Motocrossie. Będzie to dla nich druga już runda zmagań o punkty do klasyfikacji generalnej.
 

Więcej w Motocross
Dobre zagraniczne starty Polaków

Patryk Zdunek i Szymon Staszkiewicz startowali 30 kwietnia na holenderskim torze w Lierop. To bardzo trudny tor, na którym regularnie...

Zamknij