Wystawa „Ja motocyklista” w Blue City - Motogen.pl

Po tym jak Ania i Tomek uczestniczyli w konferencji prasowej, zorganizowanej przy bramie głównej Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu, ja udałem się na wernisaż, który odbył się w Centrum Handlowym Blue City.

 

Krótko – takie zaprezentowanie zdjęć to strzał w dziesiątkę! Co ciekawe, wystawa nie stoi gdzieś na uboczu ciągów komunikacyjnych, lecz w bardzo przestronnym pomieszczeniu, jednym z miejsc przeznaczonych na powierzchnię sklepowa. To sprawia, że – zgodnie z założeniem akcji – wszystko trafia do przypadkowych ludzi, nie tylko motocyklistów, lecz całej masy społeczeństwa przewijającego się przez galerię, uprawiając cotygodniowy ulubiony rytuał Polaków, czyli spacer i lans między sklepami.

 

Zobacz co działo się na Krakowskim Przedmieściu

 

Jak stwierdził sam organizator akcji, Dariusz Obrycki: „Założenia akcji były takie, aby wyjść do przypadkowych ludzi i pokazać im pozytywny wizerunek motocyklisty. Do galerii sztuki nikt by nie przyszedł, więc wybór często odwiedzanego miejsca był prosty”.

 

Wystawa w centrum handlowym Blue City potrwa przez miesiąc i jest oczywiście darmowa i dostępna dla wszystkich. Zapraszajcie znajomych i rodzinę – warto!

 

Jak dostać się na miejsce?
CH Blue City posiada wielopoziomowy parking, w którym motocykl zaparkujecie bezpłatnie. Po wejściu należy udać się na poziom -1, pomieszczenie wystawy znajduje się tuż obok dużego sklepu Saturn. Trudno przeoczyć.