Wystawa fotografii motogen.pl – klub Equilibrium - Motogen.pl

Stało się! Warszawski klub Equilibrium został opanowany przez motocyklistów. Pierwsza impreza pod szyldem naszego portalu cieszyła się zainteresowaniem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Trudno pisać sprawozdanie z imprezy, która była po prostu doskonałą okazją, aby połączyć wystawę naszych najlepszych, wyselekcjonowanych zdjęć z zabawą w doborowym towarzystwie. Chyba najlepiej będzie, jeśli użyję standardowego sformułowania: „kto nie był, niech żałuje”!

MOTOGEN.PL pragnie podziękować firmom:

  • Suzuki Motor Poland,
  • Suzuki Poland Position,
  • Joe Rocket,
  • Inter Motors,

 dzięki którym mogliśmy zorganizować kilkanaście zestawów upominków dla uczestników konkursów. Specjalne podziękowania należą się również Darkowi Obryckiemu – pomysłodawcy i współorganizatorowi całego przedsięwzięcia – dzięki Darek!

Na imprezie pojawiły się pytania, czy zamierzamy zorganizować kolejne tego typu spotkania. Odpowiedź jest chyba oczywista – frekwencja, jaką zaprezentowaliście, zmotywowała nas do planowania kolejnych edycji.

Tym optymistycznym akcentem kończę i dziękuję wszystkim przybyłym na nasze spotkanie. Do zobaczenia na następnej moto-geno-imprezie 🙂