Wystartuj w Pucharze Polski na motocyklu organizatora - Motogen.pl

Wspólny projekt marek I’M Inter Motors i Castrol zaowocował fenomenalną inicjatywą pozwalającą na podniesienie umiejętności w jeździe na motocyklu poprzez wyścigi pit-bike’ami. Najlepsi będą mieli szansę wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu i wystartować w zawodach supermoto na Torze Słomczyn.

Osoba, która osiągnie najlepszy czas slalomu będzie miała okazję wystartować w Pucharze Polski Supermoto.. To najłatwiejszy sposób, żeby zbliżyć się do profesjonalnego sportu motorowego a także wziąć udział w pasjonującej i niepowtarzalnej przygodzie. Poniżej znajdziecie poszczególne etapy, harmonogram oraz zasady konkursu:

I etap:

Zapraszamy na jedną z dwóch ostatnich imprez w salonach I’M Inter Motors, na których odbędą się otwarte zawody na pibike’ch na wyznaczonym torze. Najlepszy czas to klucz do sukcesu, ale uczestnicy będą dodatkowo punktowani za:

 • przyjechanie na zawody w kasku, odzieży i butach z oferty I’M Inter Motors
 • zrobienie zakupów w dniu zawodów
 • zakup w dniu zawodów oleju motocyklowego Castrol – ekstra punkty!
 • zapisanie się na miejscu do newsletter’a
 • udostępnienie zdjęcia z imprezy na facebook’u

Harmonogram eventów:

 • 6 lipca – i wypełnić przesłany formularz. Zapisy są również możliwe bezpośrednio na imprezie u organizatorów.

  II etap

  Drugi etap rozpoczynamy 21 lipca i stawiamy w nim na kreatywność uczestników.

  Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego filmiku – do 3 minut, w którym każdy będzie miał za zadanie opowiedzieć jak rozpoczęła się jego przygoda z motocyklami oraz jaką rolę odegrał w tym I’M Inter Motors. 

  Filmy zostaną opublikowane pod wydarzeniem na facebooku  a do III etapu przejdą 3 osoby, które zbiorą najwięcej pozytywnych komentarzy.

  III etap

  Trzech finalistów z II etapu w dniu 3.08.2019 przejdzie profesjonalne szkolenia z jazdy motocyklem supermoto na terenie toru Słomczyn pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Po zakończonym szkoleniu zostanie wykonany jeden przejazd pomiarowy.

  Osoba o najlepszym czasie przejazdu zwycięża, a nagrodą jest start w Pucharze Polski Supermoto na motocyklu organizatora – dnia 4 sierpnia 2019 r. na torze w Słomczynie.

  Udział w zawodach w każdym etapie jest bezpłatny i zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby.

  Nie jest wymagane prawo jazdy kategorii A ani B.

  Nie trzeba być naszym klientem żeby bawić się z nami, ale jeśli nim jesteś zdobywasz dodatkowe punkty!