WYPOCZYNEK - Motogen.pl
TO JEST NASZE ARCHIWUM KATEGORII 'Forum'
2010-04-12 05:26:10.523621
fastgirl
napisał(a):
 Zapraszamy wszystkich motocyklistów do HOSTELU ZODIAKUS położonego w samym sercu Krakowa. Dzięki atmosferze zabawy, niedrogiemu zakwaterowaniu i doskonałej centralnej lokalizacji pomiędzy Zamkiem na Wawelu i Kazimierzem, jest to miejsce, w którym warto się zatrzymać.  Specjalnie dla Was (czyli dla ludzi z pasją), przygotowaliśmy 5% rabat.  Posiadamy również bezpieczne miejsce dla motorów.  HOSTEL ZODIAKUS oferuje zakwaterowanie w wieloosobowych salach i prywatnych pokojach. Przytulne pomieszczenia ogólnodostępne są najlepszym miejscem na odpoczynek i spotkanie ludzi z całego świata.  Codziennie rano w hostelu serwowane jest śniadanie kontynentalne. Do dyspozycji gosci jest w pelni wyposazona kuchnia Młody, entuzjastyczny personel, który coś niecoś wie o Krakowie, chętnie podzieli się z wami sekretami tego miasta.  To miejsce zarówno dla samotnych wędrowców, jak i grup przyjaciół, motocyklistów, rowerzystów, a także tych, którzy zgubili w nocy drogę do domu. Wiek nie ma znaczenia, czekamy na tych dużych i małych.  Do zobaczenia W ZODIAKUS HOSTEL w KRAKOWIE! ZODIAKUS HOSTEL Kraków ul. Augustiańska 4 tel: (12) 431 16 76 mail: [email protected] skype: zodiakushostel
2010-04-12 07:55:33.535047
evil
napisał(a):
[quote]  Specjalnie dla Was (czyli dla ludzi z pasją), przygotowaliśmy 5% rabat.  Posiadamy również bezpieczne miejsce dla motorów.  HOSTEL ZODIAKUS oferuje zakwaterowanie w wieloosobowych salach i prywatnych pokojach. Przytulne pomieszczenia ogólnodostępne są najlepszym miejscem na odpoczynek i spotkanie ludzi z całego świata.  Młody, entuzjastyczny personel, który coś niecoś wie o Krakowie, chętnie podzieli się z wami sekretami tego miasta. [/quote] ej, coś mały ten rabat... motocykli, chyba, że same silniki przechowujecie w bezpiecznym miejscu. znaczy się, wiedzą gdzie się można tanio nachlać, lub konkretnego blunta kupić?
2010-04-12 11:07:26.746871
okrop
napisał(a):
[quote] [..]Do dyspozycji gosci jest w pelni wyposazona kuchnia Młody, entuzjastyczny personel, [...]  To miejsce zarówno dla samotnych wędrowców, jak i grup przyjaciół, motocyklistów, rowerzystów, a także tych, którzy zgubili w nocy drogę do domu. Wiek nie ma znaczenia, czekamy na tych dużych i małych. [/quote] Mozna prosic zdjecia tej mlodej entuzjastycznej obslugi?? Chyba sie skusze zeby podskoczyc i skorzystac jesli tylko plec inna od mojej... Dzieki za zaproszenie szybka dziewczyno ;)
2011-05-27 10:49:49.935751
brujacracow
napisał(a):
Cześć,ja również zapraszam do hostelu,Trzy Kafki Plus w centrum Krakowa.Rabat 10 %, zamykane podwójną bramą podwórko tylko dla nas,niestety na razie bez dachu,ale pracujemy nad tym,abyśmy nie musieli przykrywać motorów za każdym razem:) Obsługa w 99% młoda oprócz mnie,czyli "szefowej" ale za to można ze mną o motorach pogadać i polecę jako kucharz dobrą restaurację:) Zapraszam serdecznie.
2011-05-27 17:31:46.369212
jeszua
napisał(a):
[quote]polecę jako kucharz dobrą restaurację:) Zapraszam serdecznie.[/quote] polecaj od razu ;) jsz