Pierwszy Rajd Syreny odbył się w czerwcową sobotę 2016 roku. Było tłumnie, upalnie, ale z uśmiechem. Zawodnicy wykonywali zadania w Warszawie, dotarli też do Włoch (tych podwarszawskich), przeprawiali się promem pod Górą Kalwarią, a skończyli na Białołęce rozdaniem nagród i ucztą przy granych na żywo warszawskich sztajerach.

W tym roku Rajd Syreny odbędzie się w sobotę, 24 czerwca. Zgłoszenia przyjmujemy na http://motoferajna.pl do 31 maja 2017.

Nie należy jednak czekać do ostatniej chwili – kolejność może okazać się decydująca, ponieważ w imprezie uczestniczy max. 100 motocykli. Wpisowe wynosi 50 zł i w całości przeznaczone jest na pokrycie kosztów organizacyjnych. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie profesjonalny zespół ratowniczy z Fundacji Jednym Śladem.

Grand Prix Stolycy to rajd na orientację, nie wyścig. Motocykliści kolejne punkty poznają dopiero na trasie, w mieście, korzystając z dostarczonych mapek, opisów i znaków orientacyjnych. Wykonują przy tym zadania sprawnościowe oraz z topografii i historii Warszawy. Znajomość stołecznej gwary ułatwi komunikację z organizatorami, choć w razie potrzeby na trasie dostępni są tłumacze.

Ci, którzy zbiorą najwięcej punktów zwykłych i premiowych – w czasie dającym się określić jako satysfakcjonujący – otrzymają konkretne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://rajdsyreny.motoferajna.pl

https://www.facebook.com/events/208014886331078/

Więcej w Z Kraju
Moto Expo: atrakcje w strefie Custom Cult Zone

Airsisters, czyli zakręcone siostry malujące aerografem, akcesoria skórzane od Lucky'ego, czy Twister, zwycięski CX500 z Wena Customs to tylko część...

Zamknij