Spotkanie dwóch legend – tak można określić współprace firm Kawasaki i Motul. Co w praktyce oznacza oficjalne partnerstwo japońskiej marki motoryzacyjnej i producenta środków smarnych?

Poza partnerstwem technicznym współpraca zakłada wzajemne promowanie się obu marek, czyli wspólne działania marketingowe i komunikacyjne. Będzie to tym prostsze, ze obie marki chlubnie zapisały się w historii sportu motorowego – płynie w nas ta sama krew zwycięzców kierowanych pasja! W przygotowaniu są m.in. drukowane materiały promocyjne i akcesoria motoryzacyjne. Już wkrótce w przestrzeni publicznej pojawi się także wspólna reklama outdoorowa.

To dopiero początek partnerstwa dwóch legend – zapowiada się obiecująco!

motul kawasaki
Olej Motul Lime Green

Pierwszym owocem współpracy jest nowy olej Kawasaki Lime Green Edition by Motul 10W-40, który będzie dostępny u dealerów Kawasaki w Polsce od marca 2021 roku. Olej został opracowany wspólnie przez firmy Motul i Kawasaki: jest dostosowany do potrzeb czterosuwowych silników motocykli Kawasaki, a swoimi parametrami nawet przekracza surowe wymagania Kawasaki.

Co ciekawe, Lime Green Edition by Motul 10W-40 wyróżnia limonkowa barwa i owocowy zapach – nawiązanie do charakterystycznej kolorystyki japońskiej marki. To idealny prezent dla każdego fana Kawasaki! U dealerów Kawasaki pojawia się także inne produkty Motul, w tym ikoniczna seria kosmetyków motocyklowych MOTUL MC CARE.


Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
wyprzedzanie przed przejsciem dla pieszych
Nagrania z drona – policjanci z Bydgoszczy dyscyplinują kierowców

Nagrania z drona mogą być podstawą do dyscyplinowania kierowców. Buntujemy się przeciwko "naciąganiu" przepisów w celu ratowania budżetu. W tym...

Zamknij