W ostatni weekend maja, tj. 31.0501.06.2008 r. Klub Motocyklowy W.R.M. Poland z okazji dziesięciolecia swojego istnienia zorganizował Zlot Motocyklowy. Pogoda i frekwencja dopisały tym bardziej, że świetnie zorganizowana impreza odbyła się na terenie ośrodka rekreacyjnego „Energetyk” nad malowniczo położonym zalewem Dzierżno Małe k. Gliwic.

Podczas zlotu przygotowano szereg koncertów, na których zagrało w sumie 8 kapel takich, jak: BozonHigsa, Latimeria, Squad, Cropla, Czarne Chmury oraz Biały Dom. W piątkowy wieczór gwiazdą była jednak grupa RockHead z Austrii, która swoim koncertem rozgrzała publiczność do czerwoności. Z kolei w sobotę na scenie zaprezentowała się grupa Rammstein MC z Czech, grając znane utwory zespołu macierzystego. I tak znakomitą atmosferę podczas tego koncertu dodatkowo podgrzały efekty pirotechniczne. W sobotniej, efektownej paradzie motocyklowej do centrum Gliwic udział wzięło ok. 450 motocykli. Towarzyszące imprezie emocje, spotęgowały wszelkiego rodzaju konkursy sprawnościowe, rozegrane w centrum Gliwic oraz na terenie zlotu. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród, w tym kaski motocyklowe, rękawiczki i wiele innych gadżetów przydatnych każdemu motocykliście. W sumie imprezę odwiedziło ok. 700 motocykli i ponad 1200 osób. Korzystając ze sposobności, organizatorzy – Klub Motocyklowy WRM Poland – zapraszają już na kolejne WRM Party 2009. Obszerna fotorelacja z przebiegu trwania imprezy do wglądu na http://www.wrm.org.pl.
Dodatkowo, każdy z chapter’ów klubu WRM Poland przyczynił się do uczczenia rocznicy klubu. Chapter WRM Oława przy współpracy z Oławskimi Motocyklistami w połowie czerwca zorganizował Zlot Motocyklowy w Bystrzycy Oławskiej, a chapter WRM Prudnik przy współpracy z Opolskim Towarzystwem Motocyklowym zorganizował Zlot Motocyklowy w Prudniku. Na obydwu imprezach atrakcji nie brakowało, a frekwencja zaskoczyła nawet organizatorów.

Więcej w Z Kraju
Stuntowe zakończenie wakacji czyli STREETBIKE FREESTYLE 2008!

Do startu w zawodach zglosiło się ponad 60 zawodników z całej Polski, co jest prawdziwym rekordem! Swój udział zapowiedzieli również...

Zamknij