Touratech Waterproof EXTREME Edition to nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym miękkim bagażu na motocykl.

Wybierając miękkie torby do przewożenia bagażu na motocyklu, zależy nam na jak najwyższej jakości pod każdym względem. Przewożona odzież nie może zamoknąć, same torby nie mogą szybko ulec zniszczeniu, powinny mieć przemyślaną konstrukcję… Liderem w tym segmencie jest Touratech, a w serii Touratech Waterproof EXTREME Edition znalazło się kilka różnych ciekawych toreb motocyklowych.

Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe – obronią się nawet przy upadku. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich ponadprzeciętna jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz – aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.

Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym.

Czy to na szosie, w terenie, w promieniach UV, czy w deszczu lub śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof wytrzyma wszystko.

Już teraz rozpocznij swoją przygodę z Touratech Waterproof EXTREME Edition! W kolekcji znajdziesz:

Torby boczne
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Te torby na siedzenie zaprojektowaliśmy specjalnie dla średniej wielkości motocykli enduro i adventure. Stanowią one alternatywę dla kufrów, a dzięki pojemności 2 x 20 litrów oferują wystarczająco dużo miejsca, by móc się spakować na wyjazd.

Torby boczne - EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Torby te umożliwiają załadunek zoptymalizowany pod względem wagi z nisko położonym środkiem ciężkości, co ma pozytywny wpływ na prowadzenie motocykla – zwłaszcza w terenie. Rolowane zamknięcie utrzymuje zawartość w suchym i czystym stanie. W dodatkowych kieszeniach zewnętrznych można schować butelki z napojami lub spray do łańcuchów. Dzięki mocowaniu paskiem można je zamontować na prawie każdym motocyklu

Torba Rack Pack
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Całkowicie wodoodporne torby podróżne z serii Rack Pack to ulubione rozwiązanie wielu motocyklistów. Dzięki sprawdzonemu rolowanemu zamknięciu zawartość torby zawsze pozostaje całkowicie sucha. Wewnętrzne kieszenie umożliwiają szybki dostęp do notebooków i innych drobnych przedmiotów bez konieczności wyjmowania całego bagażu znajdującego się wewnątrz torby. Zewnętrzna kieszeń z siatki pomieści rzeczy, które niekoniecznie muszą być chronione przed wodą, ale muszą być zawsze pod ręką.

Torba Rack Pack - EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Odblaski po bokach zapewniają bezpieczeństwo. Przy pojemności 50 litrów torba ta oferuje wystarczająco dużo miejsca, by móc spakować się na wycieczkę.

Tankbag
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Ten wodoodporny tankbag został zaprojektowany specjalnie dla dużych motocykli typu adventure. Pojemność wynosi ok. 14 litrów, ale może zostać zwiększona do ok. 22 litrów dzięki zamkowi błyskawicznemu umieszczonemu na całym obwodzie.

Tankbag - EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Komorę główną dopasowuje się indywidualnie dzięki wewnętrznemu podziałowi. Małe przedmioty można umieścić w dwóch kieszeniach z siatki na zewnątrz lub w małych dodatkowych kieszeniach w chronionym przed warunkami pogodowymi wnętrzu torby. Kieszeń na mapę jest oczywiście również wodoodporna i posiada wejście na kabel do smartfonu lub tabletu. Wyjmowana kieszeń oferuje miejsce na portfel, dokumenty, paszport, czy klucze.

Torba na bagażnik Tail Rack Bag+
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Ta wodoodporna torba na bagażnik została zaprojektowana specjalnie dla bagażników Touratech, ale pasuje również do większości standardowych bagażników. Dzięki bardzo długim paskom na rzepy torbę można zamontować również na prawie każdym siedzeniu pasażera.

Torba na bagażnik Tail Rack Bag+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Spora pojemność wynosząca ok. 8 litrów może zostać zwiększona do 12 litrów za pomocą zamka błyskawicznego umieszczonego na całym obwodzie. Na górnej klapie oraz w chronionej przed warunkami pogodowymi wewnętrznej części górnej klapy znajdują się kieszenie z siatki, w których można przechowywać drobne przedmioty. Odblaski z tyłu torby zapewniają bezpieczeństwo.

Plusem tej torby jest ulepszone mocowanie paska. Dzięki rozwiązaniu z klamrą paska, zakładanie i zdejmowanie torby jest teraz dziecinnie proste.

Torba na dekiel kufra
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Tą wodoodporną torba na dekiel kufra można zamontować na wszystkich kufrach Touratech, wszystkich kufrach BMW i większości innych oryginalnych kufrów posiadających uchwyty mocujące. Dzięki pojemności 10 litrów jest to idealne uzupełnienie systemu kufrów Touratech ZEGA.

Torba na dekiel kufra - EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Na górnej klapie oraz na chronionej przed warunkami atmosferycznymi wewnętrznej stronie górnej klapy znajdują się siatkowe kieszenie na drobne przedmioty.

Dodatkowa torba+
– EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Na każdym motocyklu znajdzie się miejsce na tę wodoodporną dodatkową kieszeń – umieszczenie znajdź sam: czy to na gmolu, błotniku, jako torba na bagażnik w małym enduro, czy też na kufrze ZEGA z pasującym uchwytem montażowym. Dzięki bardzo długim paskom montaż nie stanowi żadnego problemu.

Dodatkowa torba+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof

Rolowane zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo i suchość zawartości. Dzięki pojemności 3 litrów, torba oferuje wystarczająco dużo miejsca na apteczkę, kamizelkę ostrzegawczą lub zestaw naprawczy. Małe przedmioty można schować w siatce na zewnątrz, aby były zawsze pod ręką.

Gdzie kupić miękkie torby motocyklowe Touratech?

Na polskiej stronie sklepu producenta znajdziesz więcej informacji o serii EXTREME Edition by Touratech Waterproof.


Więcej w Porady, Turystyka
Jak zwiększyć pojemność silnika w skuterze, motorowerze lub 125-tce? Zestawy naprawcze i tuningowe od Moretti Parts!

Gdzie kupić części do silnika skutera, motoroweru czy motocykla 125? Jak zwiększyć pojemność? Jak dobrać zestawy naprawcze oraz zestawy tuningowe?...

Zamknij