Zestaw HERO doskonale łączy w sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dzięki wyposażeniu w odpinane warstwy z powodzeniem dostosujesz się do panujących warunków atmosferycznych. A certyfikowane protektory sprawią, że na drodze i bezdrożach będziesz czuć się naprawdę bezpiecznie.

Jeśli zależy Ci, aby Twoja odzież motocyklowa służyła Ci w każdej porze roku, a przy tym zapewniała wygodę i bezpieczeństwo, zestaw HERO to strzał w 10! Zarówno kurtka, jak i spodnie wyposażone są w dwie warstwy wewnętrzne – ocieplającą oraz wodoodporną. Warstwa ocieplająca zadba o Twój komfort termiczny, a wodoodporna membrana NextDry™ uchroni Cię przed nagłym deszczem.

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. Dlatego zestaw HERO wyposażony został w system certyfikowanych protektorów ramion, łokci i kolan oraz pleców z serii ArmorPlus. Dodatkowo możesz doposażyć się w ochraniacz klatki piersiowej, bioder i kości ogonowej.

Na Twoje bezpieczeństwo wpływają także panele odblaskowe, podwójne wzmocnione bezpieczne szwy oraz wzmocnienia z tkaniny CORDURA® i HITENA®. Umiejscowione w strategicznych miejscach podnoszą trwałość kurtki, zwiększają jej żywotność i wytrzymałość. Wiemy, że w przypadku odzieży motocyklowej odporność na rozdarcia i ścieranie to kluczowa sprawa!

Pamiętaj, że po wypięciu dodatkowych warstw zestaw HERO staje się niezwykle przewiewny. Posiada specjalny system wentylacji H3 – obszerne panele wentylacyjne na klatce piersiowej, plecach, rękawach i udach pomogą Ci regulować temperaturę i przepływ powietrza. Dzięki temu niezwykle łatwo dostosujesz poziom wentylacji do własnych preferencji. Dodatkowo kurtka HERO wyposażona jest w system EvoLink, który umożliwia doposażenie kurtki w kamizelkę grzewczą lub chłodzącą.

Już wiesz, że to model na 4 pory roku. W dodatku bardzo praktyczny! Posiada pojemne i wygodne kieszenie „cargo” do przechowywania rzeczy osobistych i niezbędnych gadżetów. Możliwość regulacji pozwala dopasować zestaw do swojej sylwetki, a panele elastyczne to gwarancja dużej swobody ruchów. Dodatkowo dzięki zamkom łączącym oraz systemowi mix&match możesz sparować różne rozmiary kurtki z różnymi rozmiarami spodni!

Kurtka (cena sugerowana: 799,99 zł) i spodnie (cena sugerowana: 699,99 zł) HERO dostępne w 2 wersjach kolorystycznych u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.


Więcej w Akcesoria
Kaski X-LITE – 100% ITALY pochodzenie i najważniejsze modele

Kaski X-Lite – wyprodukowane we Włoszech. Historia firmy, najważniejsze modele!

Zamknij