Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

 

  • kupić jeden z czterech rodzajów oleju Castrol Power 1 w opakowaniu 4L w sieci sklepów I’M Inter Motors, filii Inter Cars, online na www.imready.eu lub w jednym z ponad 700 sklepów motocyklowych biorących udział w konkursie
  • po zakupie oleju zatrzymać paragon – jest on niezbędny do rejestracji w konkursie, a jeżeli dopisze Ci szczęście, będzie on podstawą do odbioru nagrody
  • wejść na stronę www.emocjezcastrol.pl – tam dowiesz się wszystkiego o konkursie, nagrodach oraz zarejestrujesz się. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na jedno, bardzo ważne pytanie konkursowe: „Jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu?”.
  • mnóstwo nagród czeka! Jest ich tak dużo, że laureaci wybierani będą co dwa tygodnie, a co miesiąc, wśród najlepszych odpowiedzi z dwóch czternastodniowych rankingów, zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody miesiąca, którą będzie motocykl Mondial HPS 300!

Już teraz wejdź na www.emocjezcastrol.pl i weź udział w konkursie. Opowiedz nam jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu i nie daj kurzyć się nagrodom!

Więcej w Z Kraju
Jazda bez OC i dowodu rejestracyjnego – w Polsce to nadal fikcja

Zapowiadane szumnie zmiany przepisów, umożliwiające od 4 czerwca podróżowanie bez dowodów rejestracyjnego oraz zawarcia polisy OC działają...ale tylko w teorii.

Zamknij