Warszawa: kierujący skodą (KR6LJ92) wjechał w skuterzystę i uciekł. Pomożesz go znaleźć? [foto + video] - Motogen.pl

Kierowca skody (nr rej. KR6LJ92) spowodował wypadek ze skuterem. Teraz jest poszukiwany.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie 16 maja, w Warszawie przy ul. Kasztanowej. O całej sytuacji donosi Miejski Reporter na Facebooku.

Jadący prawidłowo skuterzysta został uderzony przez skodę. Kierowca samochodu wykonał manewr skrętu w lewo, wymuszając pierwszeństwo i powodując wypadek. Kierowca wprawdzie początkowo zatrzymał się i zainteresował się stanem skuterzysty, ale później odjechał z miejsca zdarzenia. Z relacji świadków wynika, że mógł być pod wpływem środków odurzających.

Wszystko zostało nagrane na kamerkę zamontowaną na skuterze:

Od razu rozwiewamy wątpliwości dotyczące kasku: skuterzysta miał kask na głowie, zapięty; kamerka zamontowana była do skutera i odpadła; czarny kask leżący na ziemi wypadł ze schowka.

Miejski Reporter pokazał także ujęcia z miejsca zdarzenia:

Na miejscu była policja. Pojawili się także ratownicy medyczni, którzy zbadali kierowcę skutera – na szczęście nie wymagał hospitalizacji.

Poszukiwany samochód, a szczególnie kierowca – Skoda Octavia nr rej. KR6LJ92

Poszkodowany apeluje do sprawcy o jak najszybsze zgłoszenie się dobrowolnie na komendę na ulicę Waliców. Rejestracja poszukiwanego auta to KR6LJ92 (skoda octavia). Jeśli ktokolwiek wie, gdzie taki pojazd stoi lub zna osobę proszony jest o kontakt z policją.

Poszukiwana Skoda Octava nr rej. KR6LJ92
Poszukiwana Skoda Octavia nr rej. KR6LJ92


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany