Wakacje już za pasem, a my zapraszamy Was do udziału w konkursie, który zorganizowaliśmy wraz z wydawnictwem Bezdroża.

Nagrody, które mamy dla Was, to książki „Polska. Przewodnik motocyklowy”, wydane przez Bezdroża, autorstwa Marka Harasimiuka, Grzegorza Łabędzia i Jarosława Spychały. W środku znajdziecie porady doświadczonych motocyklistów, jak przygotować się do podróży, a także zestaw 20 tras na wypady jednośladem, które mogą przydać się, gdyby zabrakło weny na wakacyjną wycieczkę. Praktyczna, niewielka książka wydana została na kredowym papierze, zaopatrzona w kolorowe zdjęcia i spięta miękką okładką, co ułatwia zabranie jej do bagażu podręcznego. Oprócz typowych dla przewodnika informacji znajdziemy także dodatki praktyczne – gdzie dobrze zjeść czy przenocować, mając na podorędziu parking strzeżony. Wartość jednego egzemplarza przewodnika to 44,90 zł.

Co należy zrobić, by otrzymać od nas jeden z trzech egzemplarzy? To proste. Opiszcie nam zwięźle i jak najciekawiej polecaną przez Was, ulubioną czy najbardziej Waszym zdaniem interesującą trasę na letni wypad motocyklowy. Może być to wypad na godzinę albo na cały dzień, czy nawet tydzień. Wszystko zależy od Was. Wybierzemy trzy najciekawsze opisy, opublikujemy na naszej stronie i nagrodzimy autorów egzemplarzem przewodnika.

Wymagania? Oprócz opisu przyślijcie nam swojego aktywnego nicka motogenowego. Zgłoszenia nie zawierające go nie będą brane pod uwagę. Konkurs trwa od 22 czerwca od godz. 12.00 do północy w środę 27 czerwca 2012. Opisy przysyłajcie na adres: konkurs@motogen.pl.

Więcej w Z Kraju
Maciej Abramczyk w drodze nad Bajkał

Przez Lwów, Kijów, Charków i Wołgograd Maciej Abramczyk i jego Harley-Davidson WLA dotarli w sobotę pod Ural, który zamierzali zdobyć...

Zamknij