Kurtka BLAKE została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy podczas jazdy motocyklem lubią zachować dobry styl. Idealny krój dopasowany do sylwetki pozwala poczuć się w niej stylowo, komfortowo i bezpiecznie.

Skórzana kurtka BLAKE to doskonałe rozwiązanie do jazdy motocyklem, ale i poza nim – do pracy, na wypad do miasta czy spotkanie z przyjaciółmi. Miękka i wygodna, regulowana, idealnie dopasowująca się do ciała – tak w kilku słowach można określić komfort jej użytkowania.

Świetny design łączy się z wysoką ochroną i bezpieczeństwem. Kurtka posiada certyfikowane protektory łokci i barków oraz protektor pleców, a także podwójne wzmocnione szwy. Jeśli jednak jeszcze chcesz podnieść poziom swojego bezpieczeństwa, możesz zaopatrzyć się w dodatkowy ochraniacz klatki piersiowej SAS-TEC.

Kurtka BLAKE będzie towarzyszyć Ci w czasie jazdy bez względu na pogodę. Dzięki systemowi EvoLink możesz doposażyć ją w kamizelkę grzewczą. Natomiast w upalne dni – w kamizelkę chłodzącą. Lub skorzystać z funkcji H3 Heat Free System – panelu wentylacyjnego ukrytego za głównym zamkiem.

Chcesz zabrać ze sobą telefon, dokumenty i drobne na kawę? Nie musisz się martwić o to, jak bezpiecznie je przewieźć. Kurtka BLAKE posiada wewnętrzną, wodoodporną kieszeń.

Podczas jazdy musisz pamiętać również o swoich dłoniach. O ich ochronę idealnie zadbają rękawice BLAKE, które po zejściu z motocykla przechowasz w tylnej, niemal niewidocznej kieszeni. Dopełnieniem outfit’u będą trampki z tej samej kolekcji. Skórzane, delikatnie perforowane, posiadające wzmocnienia i utwardzenia buty to bezpieczeństwo, wygoda i klasa.

Wiemy, że liczy się każdy szczegół. Dlatego przy głównym zamku kurtki znajdziesz skórzany brelok, który dopełnia całą stylizację.

Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i brązowej.

Kurtka (cena sugerowana: 1199,99 zł), trampki (cena sugerowana: 459,99 zł) i rękawice (cena sugerowana: 239,99 zł) BLAKE dostępne są u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.

Więcej w Akcesoria, Nowości rynkowe
Jakie buty na motocykl – sportowe, turystyczne, krótkie czy trampki motocyklowe?

Jak wybrać buty motocyklowe? Jest wiele rodzajów butów na motocykl: miejskie krótkie, w stylu trampek, są uniwersalne wysokie, albo sportowe,...

Zamknij