Amazonki zapraszają wszystkie dziewczyny na motocyklach na zlot, który odbędzie się 21–23 maja w Błędowie.

Po raz kolejny dziewczyny z Amazons WMC Chapter Poland organizują zlot specjalnie dla kobiet dzielących pasję do dwóch kółek. Impreza odbędzie się już po raz szósty. Tym razem dziewczyny spotkają się w Błędowie, powiat Grójecki, w dniach 21–23 maja.

Jak zwykle organizatorki zadbały o wiele atrakcji. Oprócz typowo motocyklowych rozrywek w planie znalazły się również: jazda konna, rowery wodne czy przejażdżki bryczką. Oprócz tego uczestnicy zlotu będą mogli korzystać z boiska do siatkówki. Dodatkową atrakcją będzie konkurs, w którym do wygrania jest przelot helikopterem. Oczywiście, to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowały dziewczyny z Amazons. W piątek wieczorem atmosferę zlotu podgrzeje zespół Bike Lovers, w sobotę zaś posłuchamy Recycler oraz Titty Twister. Nie zabraknie także czegoś specjalnie dla pań, czyli męskiego uroku. Przed uczestniczkami zlotu wystąpi grupa Models FX.

Wjazd na zlot wraz z pakietem zlotowym kosztować będzie 60 zł dla kierowcy i 40 zł dla pasażera. W skład pakietu wchodzi: koszulka, blacha, posiłek, miejsce campingowe oraz strzeżony parking. Motocyklistki na teren zlotu wjadą gratis. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na stronie: www.amazonswmc.pl.

 

Więcej w Z Kraju
Autostrada A2 jeszcze droższa dla motocyklistów

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od 1 marca wzrosła cena za przejazd autostradą A2. Podwyżkę wprowadził koncesjonariusz, spółka Autostrada Wielkopolska. Dotychczas...

Zamknij